Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek hogy...

Ti is észrevettétek hogy egyre több szép lány van?

Figyelt kérdés

Kimegyek az utcára, és komolyan minden második 30 alatti lány gyönyörű. Kb a lányok 60%-a így néz ki:


[link]

[link]

[link]


Komolyan kisebbségi komplexusom van, pedig annyira nem vagyok csúnya. De ha ez az átlag, akkor én labdába se rúghatok.

Ti is észrevettétek ezt?


2017. dec. 4. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Hát én mindenhol magasított cipős, kilógó bokás, szakadt farmeros, zöld kabátos egyforma lányokat látok.
2017. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
#1 Egyformán szépeket :))))
2017. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem, inkább jellegtelen klónok, sminkkel, porral kipótolt szemöldökkel, hajfestékkel, hajvasalóval való manipulálás nélkül egyik se mer kimenni az utcára, bár ha ez a "szép" a többségnek, akkor a válasz igen.
2017. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó ki mit hord és hogy sminkel. Egyszerűen arcra szépek. Engem semmilyen sminkes vagy fodrász nem tudna ilyenre megcsinálni mint a fenti lányokat, nincs meg az alap sajnos. Egy csúnya lányból egy kiló smink se csinál szépet!
2017. dec. 4. 21:37
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

Igen, nekem is feltunt, hogy nagyon szepek manapsag a lanyok.

Vagy csak nem tunt fel edddig, nem tudom. Lehet, hogy mire fiatal felnott lettem, eszre vettem ezt is, mert tini korban inkabb magammal voltam elfoglalva, csak mostanaban kezdtem el korul nezni, mikozben setalok.


Egyebkent teljesen mindegy, hogy ki van -e sminkelve a lany, vagy hogy kivan-e vasalva a haja. Egy szep fejforma alapozoban is megmutatkozik. Ugyan ugy, mint egy formas mandula szem, pisze orr, ives arccsoncs, pici all, kozepes homlok. Ezektol az aprosagoktol lesz szep egy arc, nem a festektol. Lehet valakinek aszott szilva feje (pl nekem) az egy kilo sminkbe se lesz olyan termeszetes szepsegu, mint a linkelt lanyok.

Nap mint nap latok noket, tiniket, akik megha elb*osszt ocsmanyul is sminkelnek es szaraz a hajuk , tudom rajuk azt mondani, hogy basszus, de szep arca van.

En pl hiaba csinalok a hajammal, arcommal akarmit, hiana hordok divatos, csinos ruhakat: ahogy a kerdezo mondta, ha ez az atlag, en alatta vagyok.

2017. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Aránylag ugyanannyi van, mint 10 éve, 200 éve vagy 1300 éve volt.
2017. dec. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

egyébként nem igaz. mármint hogy ugyanannyi szép lenne, mint régen. ahogy haladunk a korral, egyre jobb az egészség, a táplálkozás stb, és ez meg is látszik. nem tudom ti mennyi régi képet láttatok pl, de elég rondák voltak régen az emberek...

amúgy meg az utcán nem ez az átlag, mint amiket linkeltél.

2017. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a szépeket veszed észre... nincs olyan sok. Szoktam Budapesten is járkálni és ott sem..
2017. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
te miről beszélsz? én csupa dagadt izléstelen orkot látok. vannak szép lányok persze, nem ezt mondom, de a többség egy rakás igénytelen szerencsétlenség... és nem Mucsaröcsögén lakom, hanem Budán. mikor vidéken laktam akkor is hasonló arányban láttam szépeket (Székesfehérvár) nem tudom, te hol laksz de kiváncsi lennék...
2017. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Debrecenben lakom. Érdekes dolgokat írtok, lehet hogy tényleg csak a szépek a feltűnőbbek és őket veszem észre? Ezentúl direkt figyelni fogom. :)
2017. dec. 5. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!