Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bevált nem ''annyira'' káros...

Bevált nem ''annyira'' káros mellnövelő gyógyszerek vagy egyéb készítmények?

Figyelt kérdés

17 évesen A70-es vagyok . Nagyon kellemetlen dolgok járnak ezzel, de ezt nem taglalnám. Ha kéritek persze leirom.

Bármilyen szernél, aki pozitív hatását tapasztalta kérem írja le a készítmény nevét és ha kérhetem, hogy hány cm-t növekedett x idő alatt.

Nem csak gyógyszereket is lehet írni (pl.: valami edzés vagy masszázs)

Bármi kérdés merülne fel bennetek, kritika helyett inkább kérdezzetek! Azt is megértem ;)

A hasznos válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!!!!


2017. dec. 6. 16:36
 1/7 anonim válasza:
49%
Közel sincs akkora jelentősége a mellméretnek a férfiak számára, mint azt a nők hiszik. Nem a mellmérettől lesz valali vonzó. A fogamzásgátló, hízás stb. gyakran úgyis mellnövekedést produkál, úgyhogy lehet, 30 évesen meg kisebb melleket akarsz. Ne tedd tönkre magad ilyen hülyeségért 17 évesen.
2017. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Nincs olyan készítmény a plasztikán kívül amivel növelni lehet csupán a mellméretet.

A fogamzásgátló hormontartalma miatt képes erre, de rendszerint hízás mellékhatásaként következik be és mint tudjuk a nők többsége nem mellre hízik először hanem hasra, combra, fenékre.

Nekem 75A a mellméretem és sosem láttam hátrányát. Nem érzem kicsinek őket. Feszesek, formásak, pont egy tenyérbe illeszkednek. Férfiak ugyanúgy megnézik kivágott felsőben, párom és minden korábbi partnerem imádja/ta őket. Futáskor nem libegnek súlyként utánam, sportnál nem húznak le.

Gravitáció mindenkire hat idővel, a súlyosabb mellek hamarabb fognak lógni.

Én csak előnyét láttam a "kicsi" melleknek. :)

A csodaszerek csak a kétségbeesett emberek pénzének kicsalására jók. Nem megoldható sehogy amit szeretnél csak szikével.

2017. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Nekem sem volt mellem fiastal koromban.

Utána meghíztam és most ronda, lógó tőgyeim vannak.

Visszasírom a lapos korszakomat :(

2017. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Légyszi írd le, milyen kellemetlenségek érnek emiatt.

70B-s mellem van, egyáltalán nem érdekel; hogy lapos vagyok. Soha semmilyen kellemetlenség nem ért miatta. Még melltartóra se kell költenem.

2017. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Csatlakozom, nincs ilyen szer, ha később még mindig nagyon zavar, akkor plasztikai sebész a megoldás. Én is vígan elvagyok a mini mellemmel, amelyik pasi csak egy szót is szólt rá negatívan az mehetett is a levesbe. Egyetlen ilyen volt, most már két gyerekes anyuka vagyok, szoptatás alatt szép nagyok lettek :-)
2017. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig irigyeltem a kisebb mellű lányokat.

Csodálatosan mutat rajtuk bármilyen dekoltált, vagy merészebb fazonú ruha, és nem néznek ki vízilónak benne.

Én nem hiszek a gyógyszerekben, mert elég durva mellékhatásai lehetnek a hormonos szereknek.

17 évesen még nem vagy lekéste semmiről. A mellek még 20-30 éves kor között is állandóan változnak.

Addigra lehet belőle simán B vagy C kosár.

Az más kérdés, hogy én F kosaram soha nem lesz kisebb.

Még várj pár évet, és ha addigra is zavarni fog, megbízható sebésznél megcsináltathatod.

2017. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jól estek a válaszok!
2017. dec. 9. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!