Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 26-27 éves lányok, nektek...

26-27 éves lányok, nektek miből áll a ruhatáratok?

Figyelt kérdés

Mit dolgoztok és mibe jártok dolgozni?

Bulizni külön ruhátok van, vagy összeválogatjátok a hétköznapi darabjaitokat, mert a hétköznapokban is elegánsak vagytok?


2017. dec. 16. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában jól kombinálható, egyszerű, alap darabokban szoktam hétköznap munkába menni (farmer, egyszerűbb felső), a munkahelyemen pedig munkaruhát kell húznom (orvos vagyok).

Ha nagy ritkán bulizni megyek, vagy elegánsabb helyre, akkor arra külön ruháim vannak, amiket hétköznapra nem húzok fel.

2017. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Nem vagyok elegáns, nincs szükségem rá. Egyetemen tanítok, konferenciákra és más hivatalos alkalmakra van blúzom, zakóm, elegáns szoknyám, nadrágom, cipőm stb. de ezeket csak ilyenkor veszem fel. Általában farmer és női szabású zenekaros vagy más mintájú póló van rajtam. Hozzá tornacsuka, télen bakancs. Olykor szoknya + mintás harisnya, fűző. Dolgozni ugyanabban a ruhában járok mint mindig, kivétel hogy sortot nem veszek fel munkába, melegben egyberuha van rajtam szandállal. Kb. minden ruhám fekete, közös jellemzőik hogy nem csicsásak és nincs kint nagy felületen a bőröm. Buliruhám nincs, nem járok sem diszkóba sem ilyen helyekre, ha megyek valahova, az metálkoncert vagy metálkocsma, oda meg másképp néz ki a "kiöltözés" mint a divatos szórakozóhelyekre, oda mondhatni a hétköznapi ruháimból válogatok. 27 xx
2017. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!