Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők, akik már dolgozto...

Lányok, nők, akik már dolgoztok főállásban, miből áll a ruhatáratok?

Figyelt kérdés

Úgy értem,van külön munkába járós, randizós, bulizós ruhátok (bulizos nyilván,aki szeret eljárni) vagy egy kaptafa,amilyen hangulatotok van azt veszitek fel?


Most vagyok gondba,mert itt a 40 fok,nem mehetek shortba az irodába dolgozni,de nem igen találok megfelelő ruhákat,mert vagy bulizós vagy inkább randira való.

Túl slamposnak érzem magam,viszont annyira egy munkahelyre nem is szeretek kiöltözni.

Rengeteg szatén ujjatlanom van,ami egy hosszú farmerral /shorttal, szandállal elegáns és jól néz ki,de persze a short hétköznapokon kilőve.

Így 24 évesen nem akarok mamásan öltözni,de nincs annyi pénzem,hogy 2 ruhatárat tarsak fenn. Egy munkába járós, illetve hétvégi randizós,bulizós..


Nektek hogy néz ki nagyjából a ruhatáratok? Ha túl nőiesen megyek dolgozni, akkor úgy érzem elveszik a varázsa annak,ha a páromnak akarok kiöltözni és ugyanazt a ruhát veszem fel pl. egy sétára..


2016. júl. 17. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg irodában dolgoztam addig munkába ingeket hordtam,abból volt többféle fazon.szükebb,lazább, néha ingpoló. A nagy melegben lezser,csinosabb fehér polót vettem fel. Nadrágból vékony farmer,vászon naci. A kiegészítökkel variálok sokat. 28/N.
2016. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez munkahelytől is függ. Én oda is valami nadrágot veszek, meg valami felsőt. Randira kb. ugyanez, meg igazából bulizni is, mert nem járok olyan helyre.

Alkalmi ruhám van, amit színházba, esküvőre stb. veszek fel.

2016. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!