Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Borzasztóan csúnya vagyok!...

Borzasztóan csúnya vagyok! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Iszonyat ronda egy valami vagyok. Az arcom el van hízva.

160 centi vagyok és 52 kg. Nem merek bemenni az edzõterembe, félek, mit szólnak a löttyedt testemhez.

15/L


2017. dec. 16. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem senkit sem fog érdekelni

Az ember azért járnak oda,hogy változtassanak magukon külsőleg

Ahova én járok,oda járnak elég ,,nagy darab" nők és senki sem figyeli őket vagy beszél róluk,ahogy én sem..

2017. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
92%

Szerintem egyáltalán nem vagy csúnya.

Aki kinevet, az megérdemli, hogy kihízzon 200kg-osra, aztán élete végéig rajta nevessenek.

Edzőterembe menjél nyugodtan. Senki sem fog kinevetni. Ahova én járok is vannak túlsúlyos emberek ezrével. Mégsem neveti ki senki a másikat. Inkább segítenek egymásnak.

2017. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

160 centihez az 52 Kg pont jó.

Olyan csúnya csak nem lehetsz!

2017. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Szeretnek 160cm-rel 52 kg lenni! :-) az nem sok, nem hinnem, hogy kover vagy! 15 evesen pedig szerintem nincs is szukseged edzoteremre az esetleges fogyashoz, mert kis odafigyelessel es otthoni tornaval konnyen lehet még fogyni fiatalkorban.
2017. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 October15 ***** válasza:
51%
2 számból aligha lehet megmondani, hogy csúnya vagy-e vagy sem de az azért ugye megvan, hogy a kutyák szoktak 40 kilósak lenni és nem az ember? :D Persze ettől függetlenül edzeni nyilván nem rossz dolog, csak lehetőleg a papír eszegetős ér vagdosós részt hagyd ki. Mondjuk az is érdekelne, hogy az arcodra az edzésnek konkrétan milyen szisztéma szerint van hatása.
2017. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Az arcom el van hízva" :D :D

Ne haragudj de ezen röhögök már vagy öt perce :D

Hogy a csudába tud egy arc elhízni?

2017. dec. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
160 centihez 52 annyira nem is sok. Sokat fogsz még változni, hidd el, még csak 15 éves vagy.
2017. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért kéne edzőterembe menni? Otthon is lehet tornázni
2017. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az otthoni tornázást még nem próbáltam, de szerintem az edzőterem sokkal hatásosabb annál. Legalábbis én így gondolom.

6-os válaszolónak: van tokám, a nyakam vastag.

Amúgy köszi a válaszokat, még jöhetnek! :-)

2017. dec. 17. 17:11
 10/12 anonim válasza:
Push-up melltartó.... és már is nem az arcod van a középpontban
2017. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!