Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz parfümutánzato...

Szerintetek gáz parfümutánzatot használni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 14:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem igen, de nem ez a fő gond velük, hanem az, hogy ellenőrizhetetlen az eredetük. Nincsenek bevizsgálva, sosem tudod meg, milyen szintetikus anyagokkal tömték tele őket, aztán majd találgathatod, hogy vajon mitől lettél bőrbeteg.
2017. dec. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, én úgy tudom be vannak vizsgálva az utánzatok. Szerintem sokan összekeverik őket a hamisítványokkal. Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok!
2017. dec. 31. 20:04
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a szintetikus illatanyagok vannak pl a La Rive parfümökben, mint a parfümériákban. A marketing min. 15-20 ezer forintot dob az áron, plusz a design is egy pár ezret. /persze parfümériákban vannak kevert parfümök is,(szinetikus illatanyag természetes illatanyaggal keverve) olyat nem biztos, hogy találsz utánzatban/. A tartósságuk meg némelyiknek messze jobb, mint az eredetinek. Az utánzatok nagy részét az unióban gyártják, nem kínában, nagy valószínűséggel be vannak vizsgálva.

A másik: attól méghogy egy parfümben eredeti illóolajok vannak, nem biztos, hogy jó.

Szóval egyáltalán nem gáz.

2018. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled kedves utolsó.
2018. jan. 3. 17:12
 15/15 lufix válasza:
Szerintem ez döntés kérdése, a saját döntésed. Ha szerinted nem gáz, mert jól esik használni mert költség hatékonyan hozzá jutottál egy számodra kedvező illathoz, akkor igazából szerintem olyan hogy gáz, nincs. Vannak persze olyan emberek akiknél ez elvi kérdés, de én azt gondolom hogy gáznak semmiképp sem az, ha csak neked nem az.
2023. jan. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!