Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal lányként inkább márkás...

Fiatal lányként inkább márkás ruhákba vagy kiegészítőkbe fektessek?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd egyszer úgy öltözködni, ahogy a stílusom diktálja, de ehhez időtálló, strapabíró ruhák kellenek, amik pedig drágák. Pánzem nagyon nincs, max. nyári munka után. Szerintetek a kiegészítőket gyűjtögessem, és akkor azt később már nem kell megvennem. (Körömlakkokat, ékszereket és sálakat vennék.)

Vagy gyűjtsek egy-egy strapabíró nadrágot/pulcsit/cipőt?


Köszi :)


2018. jan. 5. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves is vagy?

Tizenéves lehetsz.

Én azt mondom ne tervezz ennyire, kb huszonéves korodra fog kialakulni.


Számomra megfelelő és tömeg cikkekből kilógó izlés világom lett.

Rengeteg egyedi ruhadarab - nem fog szembe sétálni velem egy olyan se, ami nekem van. Ruhatervező szakon tanultam, alap a szabás varrás.


Ha ennyire pénzt akarsz befektetni a ruházkodásba, akkor legalább egyedi legyen és nem egy vacak üzlet tonna számban gyártottak egyikét vidd haza.


Mi számít drágának? :)


Ha azt nézzük mi mennyi anyagból készül és nagyker árakkal számolnánk, sokan a fejüket fognák hány ezret fizetnek pluszba a kész ruhákért.


Sokan kérdik mit s hol vettem, lelkesen, hogy ők is akarnak venni.

Hát ilyet nem veszel sehol :)


Mi számít strapa bírónak?


Amit folyamat használ az ember az elhasználódik. Cipő meg főleg: Jársz benne, tehernek van kitéve, koptatod a talpát stb.


10éves az egyik kézzel varrt táskám, műanyag merevítésű, semmi baja, csak az anyag kifakult a használtabb pontokban. Most hétvégén varrom át a kicsikére az új "bőrét".


Egy régebbi karcsúsított pulcsim is van. Az anyagon átmegyek borotvával, amint látom nem sima az anyaga.

Biztos láttál kis szösz golyókat plucsin, nacin, combzoknin stb - borotva szépen leszedi kilyukasztás nélkül (ha tud az ember rendesen borotválkozni - vannak akik magukat is többször megvágják)


Ha valamiben tudok segíteni, írj nyugodtan.


Szia~a

2018. jan. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Haa amúgy nincs sok pénzed de szeretnél valami minőségibbet venni a szekrenyedbe, akkor mindenképpen a kiegészítők.

Táska, bizsu, öv.

2018. jan. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Inkább a tanulásba!
2018. jan. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, tizenéves. 2018ban leszek egyetemista, ha minden jól megy, úgyhogy a tanulás megvan, köszi. :) Viszont diák kasszán lenni és csinosan öltözködni kihívás :D
2018. jan. 6. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyetemistaként designer cuccokat viseltem. Azok egyediek, divatosak, jó minőségűek, és nem mind olyan drága.
2018. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!