Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek volt már hyarulonsavas...

Akinek volt már hyarulonsavas ajakfeltöltése! Mennyire volt nálatok nagy, látványos a változás 1 ml töltőanyag után?

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Sziaaa:)

Nekem már volt az első az látszott 1 évig viszont meg csinaltattam az 1ml -t és kb 3het múlva mentem hogy nem annyira látványos és még szeretnék tettek bele még eggy milit, így 2ml van benne, nagyon szép telt lett az ajkam.

1 ml nem lesz elég , 2ml mindenképp kell bele .

Ugye az elsőt ha beleteszik akkor még nincs a szádba töltő anyag ami megköti ezt a savat , viszont ha nem egyszerre teteted bele hanem vársz 3hetet utánna újra 1ml és már lesz mihez hozzákötni. Így maradni fog úgy ahogy kinéz amikor kész van csak az átmeneti kicsi duzzanat megy le .

2018. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!