Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti miben érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekvinitus kérdése:

Lányok ti miben érzitek szexisebbnek magatokat egy szuper kicsi bugyiban vagy harisnyanadrágban bugyi nélkűl?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 13:06
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Egyértelműen kicsi bugyiban.
2015. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Valami szexi szerelésben, pl. testharisnya itt-ott kivágott lyukakkal, vagy direkt ilyen erotikus, átlátszó ruhák, együttesek. Egy sima bugyi vagy harisnyanadrág nekem nem a húú de szexi kategória. Akkor már inkább meztelenül :)
2015. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Inkább hagyományos fazonú elegáns selyembugyiban
2015. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Csak nem van, aki erre akarja épp verni...?
2015. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Nem a bugyimon múlik h mennyire érzem magam szexinak hanem a felette lévő ruhán és a napi hangulatomon.

Amúgy meg undorító ha valaki nem vesz fel bugyit a harisnya alá, sőt nekem a szinte csak pántokból álló bugyik is azok, nem hétköznapi viselet hanem pasicsábító cucc...

2015. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Egy szexi bugyi mindent visz :)
2015. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
egy szuper kicsi bugyi, ha már választani kell :) egyébként nálam sokat számít mi van felette.
2015. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nekem egy alig bugyi ami szinte csak néhány vékony pántból áll épp olyan szédületes látvány mint a harisnya nadrág bugyi nélkűl ami úgy takar be mindent hogy egyben mindent láttatni is enged. Biztos meg van az okod rá amiért neked ellenszenves az ki így viseli, de engem lenyűgöz. És persze a hagyományos fazonú selyem bugyi is gyönyörűség esszencia. Köszönöm minden lány válaszát!
2015. febr. 22. 22:08
 9/28 A kérdező kommentje:
"az aki így viseli" helyesen. Elgépeltem,, így akartam!
2015. febr. 22. 22:12
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
Harisnyanadrág alá nem kötelező bugyit venni, én 17 éves korom óta bugyi nélkül hordom, és nem gondolom undorítónak: épp az a lényege, hogy nem harisnya hanem harisnyanadrág.
2015. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!