Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szabadúljak meg egyszer...

Hogyan szabadúljak meg egyszerűen a fanszőrzetemtől?

Figyelt kérdés
Olyan jellegű a probléma hogy még a péniszem is szőrős amit úgy kell elkébzelni hogy kb a péniszem feléig szőrős minden és nem tudom hogyan szabadúljak meg tőle, eddig ollóval vágtam mindig rövidre ami hol így hol úgy sikerült. Borotvával nem merem vágni mert az tuti hogy megvágnám magam. A szőrtelenítő krémek mennyire hatásosak? Tudnátok tanácsot adni ezügyben? Ha lehet csak normális válaszokat várnék. 18/F

2018. jan. 20. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A krémet ki ne próbáld, mert nincs a bolygón annyi jég, ami enyhítené a kínodat. Borotváld le, ha nem kaszabolsz össze-vissza, nem vágod meg magad.
2018. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én több módszert is kipróbáltam (borotvát, krémet, gyantát), és nálam az elektromos borotva vált be legjobban. Bőrtípustól és a szőrzeted erősségétől is nagyban függ, hogy neked melyik lenne a legpraktikusabb.
2018. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A szörzetem az nem erős, csak tartok attól hogy megvágom magam. A villany borotvát lehet megpróbálom. Amúgy a krém az annyira éget vagy mi?
2018. jan. 20. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Eleinte én is ódzkodtam a krémektől, de alapozatlan volt a kételyem. Hónaljamra és intim helyre használom, teljesen átlagos, olcsó (Avonos - nem reklám!) és mégis teszi a dolgát. Annyi a titka, hogy viszonylag vastagon rá kell kenni jó alaposan, max 5-10 percig rajta hagyni (terméktől függ) és utána gyönyörűen leszedi. Égési sérülések akkor keletkezhetnek, ha tovább hagyod, esetleg túl érzékeny az adott bőrfelület (van egyébként arra is külön krém, csak az drágább kicsit). Nekem a borotva, epilátor sokkal fájdalmasabbnak és hatástalanabbnak bizonyult, mellesleg több időmbe is került - most meg várakozási idővel max negyedóra. (A krém egyébként azért éget, mert konkrétan "elégeti" a szőrszálaid, de nem kell ettől megijedni.)
2018. jan. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
nekem is szőrös a péniszem is kb feléig de eszembe nem jutna leszedni
2018. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia! Ahogy a csajok (és sok pasi) jár intim szőrtelenítésre, úgy azok, akiknek ez gond, el kéne menni legalább egyszer, hogy megismerd a lehetőségeket, s ha normális a segítőd, jó tanácsokat is kaphatsz. Tudni kell pl. milyen típusú a bőröd, mire vagy érzékeny stb. Korrekt módon kell, mert komoly bajokat is csinálhatsz - pláne ha egyedül csinálod. Én szoktam ilyent vállalni, miért ne segítenék, mikor megkérnek rá. Persze otthon csinálom elsősorban ismerősöknek és ingyen. Volt olyan srác, aki a 3 körborotva készülékkel próbálta és ömlött a vér a zacsijáról, szerencsére nem csinálta tovább. Más rossz krémet választott és napokig égett az alfele, de sokan az ollóval töketlenkednek, s csodálkoznak az "eredményen"... stb. Szóval csak óvatosan! Ha nem vagy szégyenlős, segítek - de hidd el, ezt jobb másra bízni, hiszen nagyon nehéz magadnak csinálni, hisz nem férsz hozzá, nem látod stb - ahogy tapasztaltad is.
2018. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy én nagyon szégyenlős vagyok ilyen téren ezért szeretnék ezzel egyedül itthon foglalkozni.
2018. jan. 22. 19:00
 8/9 anonim válasza:

Más kárán tanul az okos!

Én nem lennék szégyenlős egy csaj, nő elött, legfeljebb ha felállna, bekaphatja...:) Ha pasi csinálná biztos nem lenne kellemetlen, mert az nem érdekel. Ha simára akarnám ott lent, biztos elmennék hozzá, de mi csak rövidre vágjuk a párom segít benne, mert egyedül én sem merem...

2018. jan. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A nőket mennyire zavarja ha nem csupasz csak rövidre van vágva? (Sose voltam még nővel és nem tudom ki hogy reagálja le az első látványt).
2018. jan. 23. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!