Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ilyen kevés igényes...

Miért van ilyen kevés igényes lány az utcákon? Alig látni makulátlan, ránc nélküli bőrrel, hosszú selymes hajjal rendelkező lányt.

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 12:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Ráncos, komolyan? Kíváncsi leszek, hogy te 35 fölött hogy fogsz a ráncok ellen küzdeni.

De igazad van, inkább használjon minden nő botoxot, feküdjön kés alá, hogy Téged kielégítsünk. :)

2018. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

És csakis a hosszú haj a szép, ha nem tudnád kedves első. Az a lány, aki rövid hajú számításba sem vehető!


(Bár lehet ebben az esetben ez Isten legnagyobb ajándéka.)

2018. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Attol, hogy valaki igenyes, nem lesz makulatlan a bore. Esetleg ha 10 kilo alapozot magara ken.
2018. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Ennyire idióta kérdést még nem láttam.:D

Ezt kérdezhetném én is a pasikról,hisz eléggé ritkán látni igényes férfit.

Látod kérdező,milyen idióta kérdést tettél fel?

2018. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert senki se tökéletes.

Makulátlan arcbőr nem létezik, max ha jó a smink. A haj pedig nem attól lesz igényes ha hosszú.

2018. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

35 fölött? Lányokról beszéltem, tehát fiatalokról.

A makulátlan bőr alatt nem sok alapozót értek, a makuáltaln bőr az láthatóan selymes és feszes, ami nem csak arcon mutatkozik meg, hanem lábon, karon, nyakon, mindenhol.

A hajakkal pedig nagyrészt nem is a hossz a baj (bár én a minimum derékig érőt preferálom, az a nőies), hanem ápolatlan a legtöbb, töredezett, össze-vissza festett, szétvasalt, rosszul hullámosított... :S

2018. jan. 21. 12:54
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

És, ha egy 15 éves lánynak van egy kis ránc pl. a homlokán, akkor menjen plasztikai műtétre vagy kenjen fel annyi alapozót, hogy ne látszódjon, mert ilyen gyökerek járkálnak az utcákon?


Gondolom te tökéletes vagy...

2018. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább a túlzott szoláriumtól van. Nagyon káros a bőrnek, ráadásul ronda lesz tőle a nő.
2018. jan. 21. 13:04
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Es miert tehetnek rola, hogy rancos a boruk? Van, aki orokolte, van akinek a kozmetikumoktol. Te biztos tokeletes vagy, kis hlye proli
2018. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A proli nem én vagyok, hanem az, aki nem ad magára, nem gusztusos. :)
2018. jan. 21. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!