Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintem egész szép lány...

Szerintem egész szép lány vagyok, mégis mindenki csak barátként tekint rám. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Kortársaim a szemem láttára pasiznak be, utánam meg csak olyanok jönnek akik lefeküdni akarnak velem.

Szerintem egész szép vagyok, de ez már egy kicsit kiborít, hogy csúnyának tart kb mindenki.

Nincs önbizalmam, párkapcsolatban sem voltam és valószínűleg rosszul látom magam a tükörben.

17/L


2018. jan. 21. 20:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
A szépség ugyebár relatív, mindenki mást lát szépnek/csúnyának. Ezt mondjuk egy kép alapján könnyen el lehetne dönteni. Sokat segítene, ha megírnád a belső tulajdonságaidat, hiszen a külső nem minden.
2018. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Mivel mindenki le akar feküdni veled, de kapcsolatot egyik sem akar, így elég jól nézel ki. A baj a belsőddel vagy. Vagy nagyon egyszerű, buta vagy, vagy egyszerűen nincs olyan személyiséged, kisugárzásod, amire már potenciális társként tekintene.
2018. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy szepnek hiszed magad, de sok ember szemeben vagy az. Bar, a szepseg relativ. Lehet nem is a kulsoddel van baj, arra nem gondoltal?:D

“Szerintem egesz szep vagyok” “Nincs onbizalmam”

???:DDDD azt se tudod mirol beszelsz ember

2018. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
de sok ember szemeben NEM vagy az*
2018. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Ha mindenki csúnyának tart, nem lehet hogy tényleg az vagy?

A fiúk meg kb mindenkivel le akarnak feküdni, az nem azt jelenti hogy szép vagy.

2018. jan. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem mondanám magam butának, sõt.

Az pedig, hogy szép vagyok és nincs önbizalmam, szerintem nem egy és ugyanaz a dolog. Azért mert önbizalomhiányos vagyok, nem jelenti azt, hogy alap dolgokat nem látok magamon reálisan.

Szóljatok, ha valaki nem érti, mert úgy látom, elég sok a buta ember.

2018. jan. 22. 14:12
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

,,Szóljatok, ha valaki nem érti, mert úgy látom, elég sok a buta ember."


Buta az maximum te vagy, de te nagyon. Ha valaki onbizalomhianyos, nincs tisztában a saját értékeivel, vagyis lehet a világ legszebb nője, akkor sem látja magát szépnek.

Te ellenben azt állítod magadról, hogy szép vagy, ezt egy onbizalomhianyos ember soha nem mondja magáról.


Egyébként nekem elég volt ennyi is belőled, ahhoz, hogy tudjam, miért nem akar senki semmi komolyat tőled.

2018. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Te nagyon el vagy tévedve! :D

Még ha azt is állítom magamról, az miért baj? Állandóan szélsőségekkel találkozom; az se jó ha önbizalomhiányos a lány, ha meg már szépnek tartja magát, akkor meg egy egoista önző, és azt állítod, emiatt nincs kapcsolatom, noha ennyi alapján ne döntsd már el, hogy én milyen is vagyok. :D

2018. jan. 22. 17:23
 9/19 anonim ***** válasza:
17%

Én ismerek (látásból) olyan lányt, aki szerintem nagyon szép, de nagyon rossz a kisugárzása.

És nagyon-nagyon csöndes.


Nem tudom, hogy ez rád igaz-e, de, ha tényleg nem veszel észre a viselkedéseden/személyiségeden semmi riasztó jellegűt...

Valószínűleg még nem jött el a Te időd! :)

Majd huszonévesen neked lesz párod, és nekik nem. :D

17f

2018. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%

Azon túl, hogy emberileg hihetetlen undorító az előző válaszoló, hatalmas butaságokat is hordott össze, úgy látom...

Valakinek az önbizalomhiánya nem csak a külsejéből fakadhat. (Sőt)

Mondok még durvábbat: olyan is előfordulhat, hogy a külsejéből fakad, valamit nagyon utál magán, DE látja, hogy azt leszámítva nagyon is szép. :)


Honnan tudod, hogy mások csúnyának tartanak? Sokkal több minden múlik a kisugárzásodon, viselkedéseden, az egész stílusodon, mint azon, hogy szép-e az arcod. Azokon pedig változtatni is tudsz. Ha van olyan barátnőd, akivel nyugodtan tudsz ilyesmiről beszélgetni, akkor szerintem kérd ki az ő véleményét. Ezzel kapcsolatban ne legyenek fenntartásaid, ha eddig nem is volt olyan mély a kapcsolatotok, akkor majd ez a téma meghozza :)


Egy kép tényleg segítene, de abból sem tudnánk meg, hogyan viselkedsz.

2018. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!