Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szinte már bántani akarom...

Szinte már bántani akarom magam, annyira kövérnek érzem magam, miért van ez?

Figyelt kérdés
165 centi vagyok és a súlyom olyan 59-63 között mozog. Amikor vészesen odafigyelek arra, hogy mit eszem és többet sportolok mint általában, akkor akár 59 is tudok lenni. Viszont az nagyon nehéz és most elengedtem magam újra 63 lettem. Amikor újra elkezdek odafigyelni, akkor minden pillanatban csak arra gondolok, hogy mikor ehetek már legközelebb (mert ilyenkor kiszámolom a dolgokat). Viszont amikor meg nem, és úgymond "csaló napom" van, akkor meg elkezdek zabálni. Ezen kívül pedig mindig arra gondolok, hogy egy undorító kövér paca vagyok. Ha egyedül vagyok sokszor majdnem sírok vagy elkezdek hisztérikusan viselkedni és ütögetem meg karmolom magam emiatt. A barátom pedig hiába mondja, hogy neki tetszem így. Úgy gondolom, hogy beteg ízlése van. Főleg amikor azt mondja, hogy a hasam tetszik neki. Én bármikor ránézek a hasamra csak azt látom, hogy mennyire iszonyúan undorító. Van még valaki, akivel hasonló a helyzet?

2018. jan. 25. 15:20
 1/5 anonim válasza:
93%
Szerintem testkepzavaros vagy. A súlyod tökéletes ;) csak ne kezd el "zabalni" hanem csak annyit egyél amennyit érzel h jó :)
2018. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy nagyon kövér. Inkább szerintem is beteg vagy.

Ne kattogj mindig az evésen. Egyél rendesen és akkor falási rohamaid sem lesznek.

2018. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Testtömeg index. Nézz rá mi is ez :)


Ha nem vagy elégedett tegyél ellene, ahogy tudsz, csak ne ess át a ló másik oldalára.


Vannak egyszerű és kényelmes otthoni edzések is, amik alig 30-40percet rabolnak el.


Egy aprócska infó:

Nem mindegy pl hogy valaki 100kg izom vagy zsír.

Mivel az 1kg izom VS 1kg zsír súlyra megegyezik, de térfogatban nagy a különbség.


Én általános suli 6.osztályos korom óta 160cm 55kg (52-55) vagyok a mai napig (25éves fejjel), alkatban sokat változtam, de súlyban és magasságban SEMMIT.


Pedig rendesen szétterülő husi voltam. Most meg röhögök régi ismiken milyen hájat/tokát növesztettek - fordult a kocka haha.


S igen igaz, hogy a nők nagy része testkép zavarosak önmagukkal szemben.

Lehet ez is közre játszik nálad is.


Keress olyan szemből rendesen készített képet valakiről, majd fotóztasd be magad RENDESen szemből, nem vacak kamerával s nézd meg a képeket (esetleg oda szerkeszteni egymásra áttetszően, méret arányosan.)

2018. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják testképzavarnak. Folyton önsajnálatban és bűntudatban élni rettenetes érzés lehet, ezt beszéld meg egy pszichológussal. Hidd el, ők értenek ehhez, és érteni fogják a problémádat. Bármiféle fogyás, életmódváltás csak úgy fog sikerülni, ha elfogadod önmagadat, és teher helyett feladatként tekintesz a helyzetedre. Minden tétlenül töltött perccel időt vesztesz, gondolj erre!

A barátod beteg ízlését pedig kikérném magamnak, nekem szintén a ducibb lányok tetszenek.

2018. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Micsodát vagy te kövér, az önértékeléseddel van a probléma de nagyon.

Igen, valóban igazat mond a barátod és nem ő a beteg. Sok fiúnak tetszik a női poci. Egyszerűen szép, szexi és kész.

2018. jan. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!