Gél lakk otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg 14 éves lány vagyok, és most kezdett el érdekelni ez a körmözés téma. Eddig otthon sima körömlakkal csináltam meg a körmeimet, csak már beleuntam abba, hogy 2 nap alatt lejön... Néztem wishen 9W-os LED lámpát illetve gél és UV lakkokat(nem tudom, van-e ilyen egyáltalán??) Na mindegy szóóóval az a kérdésem hogy kb mennyi idő a kötés a LED lámpával? És a LED lámpa alatt megköt-e az UV és a gél is? Hülye kérdés, tudom, de biztosra akarok menni:DD És mit gondoltok ezekről?

Gél alap és fedőlakk, illetve matt fedőlakk: [link]

LED lámpa: [link]

Gél lakk: [link]

Hogyha ezeket használnám együtt működnének? És szép lenne a végeredmény?



2018. jan. 27. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, sztem nézz youtubon videókat, pl Viszkok Fruzsi. De ha beírod h géllakk otthon, csomót kidob. Dajnos abban nem tudok segíteni, hogy milyet vegyél.:)
2018. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, mindenképp megnézem.
2018. febr. 4. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!