Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS csajok valaki vasarolt...

SOS csajok valaki vasarolt mar ebayen parfumot?

Figyelt kérdés
ebayrol szeretnem meg rendelni a pink sugar parfumot nem draga egyaltalan csak azert megis felek hogy vagy vizes parfumot kuldenek ki vagy valami teljesen mas ilata lesz... valaki vasarolt mar ebayen barmilyen parfumot??

2018. jan. 27. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ez benne van a pakliban.

Az, hogy az e-bay-en vásárolt más is, és nem vágták át, neked sajnos nem segít (hacsak nem ugyanattól az eladótól vennéd), mivel az e-bay egy online piactér, nem az e-bay-től hanem a különböző eladóktól veszed.

Ha valami gyanúsan olcsó, az eleve kétségekre ad okot, de sajnos ez alapján sem lehet 100%-osan szűrni.

Érdemesebb egy normális, jó értékeléssel rendelkező weboldaltól vásárolni, ott biztos, hogy eredetit kapsz.

A notino-ban pl 100%-ig megbízhatsz, csak eredeti termékeket forgalmaznak.

Rákerestem neked mindkét oldalon (ebay.com és notino.hu), árban kb nincsenek is különbségek (az ebay-en se találsz 3-4000 ezer alatt, plussz posta), viszont az általam ajánlott oladalban megbízhatsz.

Ill a szépségtrend.hu-n van még belőle, de ezt az oldalt nem ismerem. (De vannak értékelések google-n, esetleg fusd át)

2018. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gyula1971 ***** válasza:

Meg kell nézni az eladói értékeléseket. Természetesen ott is vannak neves márkák jó minőségű hamisítványait árulók. Véleményeket nézd!

Fake parfüm-vigyázz! Csak akkor vegyél e-bay-ról,ha ismered az eladót, és,ha itthon nem kapható.


Pólót simán mernék rendelni,de parfüm kényes dolog.

2018. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom szepen mind kettotoktol nagyon rendesek vagytok nem rendeltem meg gondoltam magam de nemis fogok ebayrol koszonom csajok 👍👍😇
2018. jan. 31. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!