Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy csináltassak septumot...

Hogy csináltassak septumot hogy a szüleim ne vegyék észre?

Figyelt kérdés
Az úgy jo ha haza jövök kiveszem és estére be? Nem emgednék sehogy nem kell lebeszélni! 16/L

2018. jan. 28. 22:59
 1/6 anonim válasza:
100%

Nem rosszból írom,de szerintem vegyél egy fake septumot

Egyszerűen kitudod szedni és a szüleid nem veszik észre

Ennek a veszélye az,ha kiderül hogy fake akkor lehet csúfolni fognak

Előnye: nem fogod utolag megbánni ha nem áll jól..

2018. jan. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagy nagykorú, így nem is tudom, hogy csináltathatsz-e szülői engedély nélkül egy valamire való szalonban. Eszedbe se jusson magadnak vagy valahol valakivel privátban, mert nagyon elfertőződhet!


Szerintem ülj le és beszéld meg a szüleiddel. Olyan helyen van az a piercing, hogyha később már nem tetszik, akkor meg se látszik a helye. Vannak kicsi septumpiercingek is, amik annyira nem feltünők.


Az pedig hogy kiveszed az nem lesz kivitelezhető, főleg az első időszakban nem, amikor gyógyul. Nagyon könnyen benőne. Nekem nostril piercingem van és ha 1 napig nincs bent, akkor már nagyon kicsi lesz a lyuk. Pedig már 7 éve megvan. Ráadásul a gyógyulási folyamatnak nagyon nem tenne jót a ki-berakás.

2018. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is lövettem így, akkor tudták meg amikor begyulladt és már nem tudtam vele mit kezdeni. Jobb elmenni egy normális helyre ahol jól szúrnak és tanácsot is adnak. Meg engem a bűntudat is megevett pedig csak 1 hétig volt titokban. Az nem kivitelezhető hogy ki be rakod mert gyógyulási időszakban nem lehet. Inkább beszéld meg a szüleiddel.
2018. jan. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Varj amíg 18 leszel, vagy önállósodsz. A piercing megvár, később is lehet szúratni.
2018. jan. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudod ki-be rakosgatni. Főleg amikor elkészül és estére szépen megduzzad meg minden. Na meg 16 évesen szülői engedély nélkül nem csinálják meg.
2018. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vmybias válasza:
24%

Nem mindenki szerint így van, ahogy látom, de ha veszel egy branült és egy teljesen steril septumot, valamint a hozzá szükséges kellékeket, akkor, ha kellően lefertőtlenítesz mindent, magadnak is szúrhatod

A ki-be rakosgatás tényleg nem kivitelezhető, de befelé fordítva nem látszik

2018. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!