Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csak egyfajta haj áll...

Miért csak egyfajta haj áll jól nekem?

Figyelt kérdés
Akárhogy, akármit csinálok vele, sehogy nem áll jól..csak ha kibontom es oldalt elválasztom. Vállig érő, szőkésbarna hajam van, azonban már nagyon unom, hogy mindig csak kibontva tudom hordani, és úgy, hogy egy picit belelóg az arcomba a haj, ha már kicsit is nem lóg bele, elég hülyén nézek ki...Ha copfba is bekötöm valami szörnyen nézek ki, a kontyokról meg ne is beszéljünk..ha fodrász is csinálja meg, akkor is alig várom menjek haza és bontsam ki..Most mi lehet a probléma? Ennyire csúnya az arcom, hogy csak az az egy"illik" hozzá, vagy eddig nem találtam rá arra a hajra ami tényleg jól állna?

2018. febr. 4. 17:47
 1/3 anonim válasza:
Nem csúnya az arcod csak olyan csontozatú, általában az ovális ill. a hosszúkás arcú embereknek többféle haj áll jól, lehet Te nem ebbe a kategóriában vagy, de ne keseredj el mert többet megtudhatsz bizonyos weblapokból amik direkt ezzel a témával foglalkoznak. 15/L
2018. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem épp hosszúkás arcformám van, és a legtöbb haj nagyon kimutatja, hogy milyen hosszú.. főleg a copfok és kontyok
2018. febr. 4. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Vágass egy vagány jó rövidet.
2018. febr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!