Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hány miliméteres...

Szerintetek hány miliméteres a piercing a fülében?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék ilyet rendelni és pont fülbevalóként terveztem hordani csak nem tudom eldönteni, hogy ez most hány miliméteres lehet.Vastagságra az 1.2-eset szeretném, de nagyságra már nehezebb belőni.Akiknek már volt az tudna tippet adni, hogy szerinte melyik nézne ki úgy mint a képen?

2018. febr. 6. 00:02
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


A második képen lévő srácra gondolok.

2018. febr. 6. 00:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Crazyfactoryról rendelj inkább!
2018. febr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
14 G-s az ékszer a "srác" fülében, de az nem pont, hanem patkó. Nagyon nem látok itt pontokat. Amúgy a sima ékszerek 16 G-s vastagok.
2018. febr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaaaaj azt nem úgy gondoltam :D én is látom, hogy patkó a pontot azt azért írtam, mert én is éppen úgy gondoltam hordani mint a srác, hogy fülbevalókènt, mert ezt a patkót inkább az orrába teszi a legtöbb ember, de én azt a suli miatt nem csináltathatok, de fülbevalókènt is nagyon tetszik és kevesebb a macera vele szóval nem is nagy baj.:)Egyébként köszi a válaszokat.
2018. febr. 6. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!