Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kell tudni az industrial...

Mit kell tudni az industrial piercingről?

Figyelt kérdés
Mennyire fáj,ha már meg van mit nem szabad csinálni és mire kell vigyázni?nektek mennyi volt a gyógyulási idő?

2018. febr. 5. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szúrás fáj, eléggé. Gyógyulási idő 3-24 hónap. Legalább 3 hónapig ne érje víz huzamosabb időtartamban, azaz ne áztasd ki (uszoda, szauna, gőzfürdő, strand, kád), ne menj vele szolizni, lehetőleg ne érje semmilyen vegyszer és kozmetikum, illetve hajmosásnál lehetőleg kevés ideig álljon rajta sampon.

Napi 4-5 alkalommal kell ápolni octenisept folyadékkal ezen 3 hónap alatt. Dudod, vadhús esetén hidrogén-peroxid oldattal kell kezelni minimum 3 hétig, vagy amíg le nem szárítja teljesen.

Próbálj nem azon az oldalon aludni és vigyázz, a hajad ne tekeredjen fel rá.

Cserélni a gyógyulási idő első 3 hónapa alatt nem javallott. Piszkálni sem.

Ára általában 5.000-9.000 Ft között szokott lenni, ebben az alap ékszer benne van. Ajánlott titán száras ékszerrel szúratni (kerüld a pláza szalonokat!).

2018. febr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem semennyire sem fájt a szúrás, a gyógyulási idő olyan 2-2,5 hónap volt. A piercertől kaptam egy sprayt ami sóoldatos volt (anglia). Az első egy hónapban próbálj meg nem rajta feküdni de lehet jobb a 2 hónap. Víz csak tisztítás esetén meg persze ha hajat mosol érje. Múltkor beleakadt a hajam így egy kicsit megéreztem (6hónapos) ezért Tetrán kenőccsel bekente este majd reggel. Utána semmi baj nem lett
2018. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!