Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az miert van, ha lanyok...

Az miert van, ha lanyok fiusabb ruhaban vannak nem elitelendo, de ha mar fiuk lanyosabb ruhaban akkor az csak egy b*zi?

Figyelt kérdés

Pl ha egy lany felvesz egy ferfiaknak tervezett pulcsit az nem elitelendo, de ha mar egy fiu felvesz egy mondjuk babarozsaszin pulcsit, akkor megy is az bzizas meg minden.

Ez miert van?😄 Lany vagyok, de idegesit mar engem ez az egesz


2018. febr. 11. 10:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Mert ha egy lany felvesz egy fiunak tervezett ruhat akkor leszbi? Xd
2018. febr. 11. 11:09
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem, de ha egy fiú felvesz egy lányos ruhát az elégé furcsa
2018. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Sokszor olyanok bziznak, akik ilyen buta lumpenprolik. Kínai, turkás göncökben járnak, szar telefonnal és másolják a tucatot, ez a normális szerintük, ha tucatok lehetnek, aki pedig kilóg a sorból, azt megbélyegzik, kb mint az oviban, 8 általánosban.
2018. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ah és megjött, egy férfi azért ne öltözön ugy mint egy kis ribi akibe már harangozni lehet. Egy férfi legyen igazi férfi minimum ing (férfi)

Chino nadrág, vagy egy fekete, sötét kék farmer. Helyes írásért bics telefonrol írok

2018. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Már egyszer egy korábbi kérdéshez leírtam: Szerintem a férfiak azért nem hordanak "női" ruhát mert még mindig erősen él a társadalomban az a felfogás, hogy "egy férfinek mindig 500%-ban férfinek kell lennie nem lehet egy kicsit sem nő mert az a gyengébbik nem, meg milyen az már hogy egy férfi nem férfi, undorító biztos b*zi is, az ilyet ne nevezzük már férfinek mert nem az..." no comment. Szerény véleményem szerint nem gáz, ha ő abban érzi jól magát akkor csinálja nyugodtan.
2018. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!