Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Mikor fog regenerálódni a vékonyra reszelt köröm a műköröm leszedése után?

Lenőtt a zselés körmöm, már ronda volt, ezért lefeszegettem. Tudom, hogy nem tesz neki jót, de nem gondoltam volna, hogy ennyire fáj, mert régen is mindig gond nélkül lejött. Most papír vékony és rücskös a körmöm, és eléggé fáj. Mit tudnék tenni, hogy hamarabb helyrehozzam? Mennyi idő, amíg normalizálódik az állapota? Esetleg tudtok adni körömápolási tippeket töredező, vékony körmökre? Valami, ami helyrehozza?

Keress kérdéseket hasonló témákban: körömápolás, műköröm

febr. 14. 22:40  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Nem fog regenerálódni, csak lenő. Ez lehet akár több hónap is, ha visszatörik.
Szedj vitaminokat, kend be színtelen lakkal, hogy kicsit védje, és krémezd a kezed. Aztán türelem.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 15. 11:31 Privát üzenet
Ugyan ezt csináltam én is, aztán szenvedtem egy sort :D Másfél hónapja szedtem le, már nem érzékeny, erősödött is, de még mindig nem az igazi. Én nem kentem semmivel, csak nem hagytam megnőni, mert akkor meg könnyen beszakadt.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 15. 17:18 Privát üzenet
Ahogy nől folyamatosan vágd vissza.( én sima lakkal belakoztam :), 1 hét és nemlesz érzékeny.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 15. 21:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi történik ha a porcelán műkörmöt leszakítom? Már agybajt kaptam! 16/l
Miért mondják sokan, hogy proli a műköröm és a szolizott bőr?
Élet műköröm nélkül? :D
Melyik lenne jobb műköröm kezdésnek? A zselés vagy a porcelán?
Műkörmösök, tudnátok segíteni hogy kell csinálni?
Ajánlanátok Budapesten olyan körmöst, aki levegőre kötő porcelán műkörmöt is készít?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu