Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor fog regenerálódni a...

Mikor fog regenerálódni a vékonyra reszelt köröm a műköröm leszedése után?

Figyelt kérdés
Lenőtt a zselés körmöm, már ronda volt, ezért lefeszegettem. Tudom, hogy nem tesz neki jót, de nem gondoltam volna, hogy ennyire fáj, mert régen is mindig gond nélkül lejött. Most papír vékony és rücskös a körmöm, és eléggé fáj. Mit tudnék tenni, hogy hamarabb helyrehozzam? Mennyi idő, amíg normalizálódik az állapota? Esetleg tudtok adni körömápolási tippeket töredező, vékony körmökre? Valami, ami helyrehozza?

2018. febr. 14. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fog regenerálódni, csak lenő. Ez lehet akár több hónap is, ha visszatörik.

Szedj vitaminokat, kend be színtelen lakkal, hogy kicsit védje, és krémezd a kezed. Aztán türelem.

2018. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt csináltam én is, aztán szenvedtem egy sort :D Másfél hónapja szedtem le, már nem érzékeny, erősödött is, de még mindig nem az igazi. Én nem kentem semmivel, csak nem hagytam megnőni, mert akkor meg könnyen beszakadt.
2018. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy nől folyamatosan vágd vissza.( én sima lakkal belakoztam :), 1 hét és nemlesz érzékeny.
2018. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lenoves hozza csak rendbe. Hasonlo temakorben keresgelek most. E-vitamint, olajat, fokhagymat javasolnak mindenhol ra. Es citromot :) En most kezdtem, eredmenyrol be nem szamolhatok, egy probat meger.
2018. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki :) Már nem érzékeny, de eléggé törik (mondjuk alapból is). Csak a rövidre reszelés segít ezen?

Van valami fortély, amivel ezen is segíthetünk? Világ életemben nagyon gyengék, töredezettek voltak a körmeim :/

2018. márc. 2. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!