Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más is érzi így magát nyáron?

Más is érzi így magát nyáron?

Figyelt kérdés
Hiába próbálok, egyszerűen úgy érzem, hogy nyáron nem tudok jól kinézni. A nyári cuccok kihozzák az összes testi hibám, amit egy őszi szett finoman elrejt, abból egy nyári felső vagy szoknya nem takar semmit. Amúgy nem vagyok pattanásos, de nyáron a meleg nekem mindig kihozza őket, még a hátamon is. A hőségben izzadok is, ami szintén csúnya látvány, ráadásul még több pattanásom lesz tőle. A frufrum a homlokomra tapad, a hajam lelapul. Hiába kenek fel sminket, lefolyik. Borotválom a bikinivonala, de bárhogy csinálom, mindig kipattogzik. Az összes létező nyári magassarkú szandál feltöri a lábam, hiába veszek drágát vagy olcsóbbat. Hogy lehetnék egy kicsit szebb nyáron is? Kiborulok a gondolatra is, olyan borzalmasan érzem magam a nyári hónapokban, hogy bármit teszek egyre csúnyább leszek...:( lehetne valamit tenni ellenük? Bocsi, hogy hosszú lett... 18/L
2010. jún. 8. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is utálom a nyarat engem még e mellett a nap allergia is kínoz tehát az egész nyár gyógyszerszedésből és a kiütéseimből telik. Én évek óta nem sminkelem magam nyáron max szempilla spirál és tus persze viz álló szóval mégis szép a tekintetem de nem folyik sehová. A frufrum mindig hátracsatolom vagy hajpántot teszek és a hajam felkötöm igy nem melegít a haj nem izzad és jól néz ki pár divatos hajpánttal még jól is mutat vagy egy szép gumival. Az utóbbi időben ha jól szedem a tabletát nem jön ki az allergiám ilyenkor napozok kicsit és a szép barna bőr is sokat dob az emberen. Öltözködésbe pedig flip-flop papucs rövid naci és mintás pólók. vicces felirat vagy eg szebb dekoltázs egyszerűen is feldobja az embert ilyenkor nem kell mindent magunkra aggatni. Vagy pedig egy egyszerű kis lenge ruha.

2010. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
aranyos lehetsz :) 17/f
2010. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Már azt hittem egyedül vagyok ezekkel a problémákkal. Nyáron mindig úgy érzem hogy nem tudok jól kinézni, ősszel tavasszal pedig sugárzom. szörnyű! Mindig látom a csini csajokat és annyira irigy vagyok, nyáron semmi se áll jól, minden kipattog, most épp a dekoltázsom néz ki úgy mint egy pöttyös valami:( de jó hogy nem csak nekem szörnyű a nyár. Én strandra nem merek menni, pedig szeretnék, csak hát amikor a csoki csini csajok ott sertepertélnek na azt nem bírom, mert nagy csúnya valaminek érzem magam. így nem sűrűn járok:( Nem tudom mi a megoldás:(
2010. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én csak a bikinivonalra tudnék javasolni valamit: borotválás után közvetlenül végig szoktam kenni vízzel higított Betadine-nel, egy vattával.

A frufrudat tűzd félre csattal, vagy lakkozd be kicsit, esetleg kérdezz meg egy fodrászt, hogy mit javasol.

Amúgy meg ne légy olyan kritikus magaddal, nézz csak körül, hogy mennyi randa, izzadt, béna ember rohangál mindenfelé, hiszen senki nem úgy néz ki, mint a szétretusált címlapsztárok! Mindenki csak emberből van... A lényeg az önbizalom, hogy ne látszódjon rajtad, hogy rosszkedved van, mert az tényleg elriasztja az embereket. És próbáld meg végiggondolni az előnyeidet is, biztos van! Például ha nem vagy kövér, vagy szépek a fogaid, annak máris örülhetsz, és büszke lehetsz rá!

2010. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jajj annyira jó tudni, hogy másnak is vannak ilyen problémái :))


ráadásul én nem az hogy prűd vagyok de annyira zavarba hoz hogy falatnyi ruhákban kell kimennem az utcára hogy ne kapjak hőgutát, és mindig az van bennem hogy, félrecsúszik a ruhám és kikandikál a fenekem vagy a melltartóm ugyhogy útközben folyton húzogatom meg ellenőrzöm hogy minden ruhadarabom a helyén van-e.

2010. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
előzőn le vagyok többenve:O én tökre de tényleg tökre ugyanígy vagyok.. állandóan "ellenőrzöm" hogy minden rendben van-e...rossz érzés.:(
2010. jún. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok! Jó tudni, hogy más is küszköd hasonló dolgokkal... A betadinos tippet kipróbálom mindenképp. A ruhákkal a legnagyobb bajom, hogy nagyon erősek a lábaim, és szégyenlek rövidebb nadrágokat hordani:( én is csak azért nem húzkodom a ruháimat, mert nem merek a relatív rövidebbekben utcára menni:D végre szeretnék magamnak egy klassz, felhőtlen nyarat, amikor jól érzem magam, és jól is nézek ki, de olyan elérhetetlennek tűnik...:P
2010. jún. 8. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mennyire vagy ruhás vagy szoknyás, de most csomó olyan rucit lehet kapni ami nem annyira mini de közben baromi lenge anyagból készül. Nekem a pocakommal van bajom de ez kicsit segít mert annyira laza hogy nem tapad a hasamra. Szerintem nyugodtan próbáld ki, mert nem kell rettegni hogy kilóg e valamid vagy föl fújja a szél:)Nekem is óriási fejfájást okoz a nyár, de ha már van akkor meg kell próbálni élvezni:)
2010. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
énis
2010. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!