Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit képzel magáról ez a csaj,...

Mit képzel magáról ez a csaj, hogy ő a világ közepe? Már ez lesz Magyarországon is?

Figyelt kérdés

ÁÁÁ megtudnám fojtani az ilyen lányokat.Nyávogós,beképzelt

liba.Láttam az első videóját egy internetes oldalon,de azt hittem ez csak viccel.

http://www.youtube.com/watch?v=jBeRa6SMSEY

És sajnos van még több is,blöááá hánynom kell!


2010. jún. 8. 10:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
22%

Hát szerintem nem rossz fej és tök jó cuccokat vesz,kedves kérdező menj irigykedni a szomszédba:)

18/L

2010. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Ez mi a szar? XD Most azt mutogatja miket vásárolt? Ki a sz*rt érdekel...xD xD
2010. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Hát engem nagyon nem érdekel, h miket vásárolt össze :DD
2010. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
xDDDDD Már vagy 5 perce röhögök xDD Egyrészt, h milyen szánalmas, másrészt mert ismerem (látásból). :D Egy suliba járok vele és ott is szánalmas. xDDD
2010. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
64%

Ő konkrétan a "Duglászba" jár vásárolni...nem tudom ti hogy vagytok vele...én a "Dáglesz"-be szoktam...

ennyi maradt meg a videóból...

2010. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
69%

14:19: Attól, h vki ki van akadva vkire, még nem irigy. Én se irigylem a csajt, mivel kb.-ra ismerem.

Úgy utálom, h ha vki mondjuk nem szeret egy sztárt, azt gondolják, h irigykedik rá...Pedig nem, mindenkinek megvan az ízlése.

2010. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Duglásznak kell ejteni,sajnos ebben neki kell igazat adni.És hogy hívják?Kíváncsi vagyok rá.Hogy jársz vele egy suliba,ha ő Hollandiába lakik?
2010. jún. 8. 18:11
 28/34 anonim ***** válasza:
Beszaráás. Ez a repcsis beszólása csúcs. Pattanjunk fel egyre és irány shoppingolni. Hát ha már ennyi pénzem lenne tuti nem Hollandiába mennék, hanem Olaszországba, Angliába.. Meg ahogy mutogatja a zacsikat is, hát az nagyon lol XD
2010. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
2010. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Hollandiában? Na akk azért nem láttam mostanában. De nem hazudok.
2010. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!