Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit képzel magáról ez a csaj,...

Mit képzel magáról ez a csaj, hogy ő a világ közepe? Már ez lesz Magyarországon is?

Figyelt kérdés

ÁÁÁ megtudnám fojtani az ilyen lányokat.Nyávogós,beképzelt

liba.Láttam az első videóját egy internetes oldalon,de azt hittem ez csak viccel.

http://www.youtube.com/watch?v=jBeRa6SMSEY

És sajnos van még több is,blöááá hánynom kell!


2010. jún. 8. 10:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
55%

őőő...bocsánat,lemaradtam...KIT IS ÉRDEKEL,hogy MIT vett??? O.O

Van akit tényleg érdekel,hogy 2000km-rel arrébb mit vásárol egy ismeretlen lány?M?égha ismerném,vagy ilyenek..vagy ezt az ismerőseinek készíti?Mit kell itt ezt mutogatni?Én is vettem nemrég 5 db toppot,tök jók,mégsem kezdem el mutogatni!Akit érdekel,majd rajtam meglátja! X(

kész röhely...

2010. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
engem meg az idegesít h mindennap van legalább 1 kérdés erről a csajról itt. tehát valamit mégiscsak elért, nemde? beszéltek róla...
2010. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
36%
Ahhoz képest, hogy nem érdekel a video és nem szereted az ilyet, és idegesít, jól tájékozott vagy a videóit illetően :D hahahahahahahahhahahaha féltékeny pic$a
2010. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
34%
Fojtsd meg egy kis irigy xar!!
2010. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
68%
Mikor mondta ő magáról hogy ő a világ közepe?? csak azért mert csinált egy videót??? Biztos irigy vagy mert szebb és csinosabb nálad meg nem olyan csóró szerencsétlenség mint te.
2010. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
55%
úristen.. ezt a büdös kúrvát... nemhogy 4 kiló sminkkel bűn ronda, hát még anélkül .blöööhhh...
2010. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
41%
azt mondja: újjszülött méretű csuklója van xD
2010. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
68%

Ne idegesitsd magad rajta...Az ilyen p*csák semmire sem jók, még ha szép lenne, de olyan ostoba, tenyérbemászó feje van...

Az meg megint egy jó kérdés, hogy ki a f*szt érdekli hogy ő mit vett Hollandiában, még ha Magyarországon vette volna a cuccokat, akkor még azt mondanám ok..

2010. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
42%
nekem is felvidítottad a napomat:) nem is tudtam hogy vannak ilyen videók:) szánalmas kit érdekel hogy mit vesz a másik, sajnálom ezeket a lányokat mert azért teszik fel mert nincs kivel megosztani a dolgaikat elmondani hogy milyen jó cuccokat látott ma hogy akciók vannak és ezért inkább felveszik magukat videóra:)
2010. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Apám:)
2010. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!