Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak (de nők is írhatnak),...

Férfiak (de nők is írhatnak), ez a lány valóban husi?

Figyelt kérdés

[link]


Le voltam döbbenve, amikor a másik kérdésnél olyan válaszok érkeztek, hogy tömzsi, kerekded, erős.


Hüledeztem kicsit, mikor olvastam, mivel akkor volt ugyanilyen alakom, amikor 51-52kg voltam mindössze.



Az a baj, hogy van melle? Vagy miért tömzsi?


2018. febr. 28. 08:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

#5 #12

A kérdés nem az volt, hogy tökéletes-e, hanem, hogy “husi-e”. Fölösleges vitatkozni, ha szöveget értelmezni nem tudunk. Ha az lett volna a kérdés, hogy ideáls nõ-e, akkor megérteném a választ.

2018. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy husi! Szerintem bombázó.

N

2018. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
#12-es, te valami egészen másik képet nézhetsz...
2018. febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
67%

Százból 99 nő szó nélkül elfogadná az alakját, sőt.


N32

2018. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
51%
Nem husi, hanem széles a csípője, és ott körben egy nőnek vékonyabb, vastagabb hájréteg szokott keletkezni - mármint általában az ilyen alkatúaknak. Amúgy szép nagyon.
2018. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már, ez egy bomba alak.
2018. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem husi egyáltalán. Bomba jól néz ki.
2018. febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
41%

#26

Figyu mindentudókám, nekem is ilyen alkatom van, hadd ismerjem már jobban a saját testem működését, mint te. Nem azt mondtam, hogy csúnya, hanem hogy széles a csípője, te majom. Hogy neked mindenről sokkal jobb információid vannak, mint bárkinek, k.r.va unalmas vagy már.

2018. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
26%

A privát üzenetre reagálnék, nem férfi vagyok, hanem nő, így sem anorexiásokra, sem más nőkre nem bukok.


Én vékonyabb vagyok jó 2 mérettel, épp a mekiben ebédelek, és semmi pénzért nem cserélném el az alakom a linkelt nőjével. Abból a kérdésből viszont, ahol a kép szerepelt, az egyik modell csajjal esetleg cserélnék, pár plusz centi magasság nem lenne rossz, de az sem kellene nekem feltétlen.


Attól, hogy a nő nem karcsú, még nem ér kevesebbet, ezt sosem mondtam és nem is céloztam rá.


Kérdező te vagy az oszlop alkatos meg hasonlókat kérdéseket kiírogató mi? Békélj meg az alakoddal végre.

2018. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
52%
Ó, basszus, ezt nem kellett volna látnom, ölni tudnék ezért az alakért. Zsírfóbiásként bizton állíthatom, hogy egyáltalán nem husi. Sajnos az én testem genetikai okokból sosem lesz ilyen kecses és arányos.
2018. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!