Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk/férfiak többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak többsége valóban a különc, kissé bolond, perverz/pszichopata lányokért van oda?

Figyelt kérdés

Itt van pl.Harley Quinn.Mindenki oda van érte.Pár hónapja vele volt tele az internet,de még most is sűrűn találkozhatunk vele.

Meg itt a gyk-n is olvastam több ilyen kérdést,hogy "a valóságban miért nincsenek ilyen különc,perverz stb. lányok,mint az animékben"



2017. ápr. 15. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Én az olyan NŐKÉRT vagyok oda, akik normálisak, becsületesek, őszintén, és engem is tudnak szeretni.

Na az utolsó pont az, amin elbukik a dolog :)

2017. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
*őszinték. (MS megb@@szhatja a helyesírásellenőrző modulját)
2017. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Erről egy Gasai Yunós meme jut az eszembe.

(Aki nem ismeri a karaktert, keressen rá.)


Ez volt a szöveg: "Minden fiú különc, kissé őrült lányt szeretne, aki feltétlenül szereti őt...Aztán amikor megkapják, hogy sírnak, hogy jajj, ne, ne öld meg a barátaimat"


Tanulság: ami működik a filmekben, animékben, esetleg játékokban (mint pl. LoL - Jinx), az nem biztos, hogy a valóságban is pont olyan szerencsésen jön ki.^^


21/L

2017. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A férfiak többségéről nem tudom, hogy mit gondolnak, de én személy szerint a pszichopatákért nagyon nem vagyok oda.

Az, hogy kissé bolond, kissé különc, az mondjuk kifejezetten bejön nekem.

Perverz se legyen annyira, hogy mondjuk latexruhában akarja ostorozni meg seggbe akarjon kúrni egy felcsatolhatóval, meg ilyenek, de egy kis egészséges szintű perverzitás azért nem árt :)

2017. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a különc, kicsit bolond lányok, de pszichopatákat utálom. Emellett szeretem ha a lány ŐSZINTE, és korrekt, és megmondja mit akar, nem "ki kell találni".

30/F

2017. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó ez a harley quinn stílus a 16 éves kis ribik között menő, tobb fiatal lanyismerosom kezdte el utánozni az izgága viselkedését. Elsőre érdekes, de soha nem járnak ilyen se**bekukacos lánnyal.
2017. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne értsd félre: Harley Quinn-t a szép lábaiért-fenekéért hágná a pasasok kilencven százaléka, nem az eszéért. :)
2017. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mégis ez a szerepe miatt lett így felkapva Margot Robbie.

Amúgy meg doktori végzettsége is van,szóval nem mondhatod,hogy hülye :)

2017. ápr. 16. 02:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Margot Robbie a Wall Street Farkasa miatt lett felkapva, azért, mert jól néz ki...
2017. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!