Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ciki manapság, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ciki manapság, ha a lány nem tart semmilyen különleges diétát?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk normál testalkatú, és már 6-8 éve tartja a súlyát, tehát nem drasztikusan hízékony.

Simán eszik mindent, kenyeret is, tésztát is néha, gyümölcsöt is, péksüteményt is, nagy ritkán csokoládét is.

Persze mindenből csak kis mennyiségben.


Csak mert annyiszor látom itt a válaszok közt, hogy 25 felett normál étrend mellett tehenesednek a nők, a gyümölcs az rossz, ha megeszel fél fürt szőlőt olyan, mintha megennél egy tábla csokoládet, meg vannak speciális éttermek, ahol szénhidrát mentesen főznek, csakis ott szabadna étkezni...


2017. nov. 14. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

90%-ban a kalóriamennyiség számít. Ha van egy testsúlyod, ami neked optimális, és annyi kalóriát eszel amennyit felhasznál egy nap a szervezeted akkor nem fogsz soha elhízni! (Ha idősebb korban lassul az anyagcsere értelemszerűen kevesebb kalória kell) Szóval nem kell semmiféle étrend ha egészséges vagy és csak tartani akarod a súlyod, elég ha mértékkel eszel!



A divat diétásokat pedig vedd úgy, hogy nem is léteznek.

2017. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Mindent lehet enni, csak mértékkel. Sport mellett is lehet bármit enni, de oda kell figyelni miből mennyit. Sajnos manapság nem sok olyan lánnyal találkozom, aki eszik rendesen, vagy egyáltalán eszik bármit is. Elszomorítóan, kórosan soványak. :(


"Tehenesednek"? Ez szerintem hülyeség, nem szabad elhinni. A gyümölcs az rossz? Ezt azért gondold át még egyszer és kérdezd meg magadtól. :D

2017. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, az lehet, hogy a többi csaj közül kifúrják a műsznob kis divatmajmok, de hogy egy pasas ilyennel foglalkozzon???


(Minket a súlyod/vonalaid érdekelnek. Hogy ezt hogyan éred el, az már nem igazán éri el az ingerküszöbünket.)

2017. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a vegtelen sotetseg itt?

45 vagyok, 17 eves korom ota 52 kilo, soha semmilyen dietat nem tartottam

2017. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én párom imádja, hogy eszek rendesen, mindig azt mondja, hogy ilyen jóízűen is csak én tudok enni :) 48 kiló vagyok, szóval nem "tehenesedtem" el, de nem is engedném magam.

Ez hol lenne ciki? Szerintem sokkal égőbb, ha egy nővel nem lehet elmenni kajálni egy jót, mert kb 1 óra mire válaszd egy zöldsalátát öntettel, de még azt is úgy kéri, hogy az öntetet csak mellé és a kukoricát cseréljék le káposztára.

2017. nov. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván nem ciki. Ha nem hízol és nem is akarsz fogyni, nem kell diétázni.

A diéta az egyik leginkább félreértelmezett mindennapi téma, hatalmas iparág épül rá, eszméletlen mértékű marketinggel, ezért nehéz kiszűrni a hasznos infókat. Az első válaszoló igazat ír: hülyeség bonyolítnai. Meghatározott kalóriabevitel + fegyelem, a diéták 99%-a ennyiből állhatna.

2017. nov. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!