Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék "szebb" lenni?

Hogyan tudnék "szebb" lenni?

Figyelt kérdés

Nagyon utálom magamat, de leginkább az arcomat. A bőröm nagyon ronda, a szemem apró, az orrom hatalmas, a szám pedig aránytalanul keskeny és magas. A hajammal nem tudok mit kezdeni, amikor felfogom akkor jönnek a babahajak, ha nem, akkor meg csak úgy van, semmit nem dob a kinézetemen, sőt. Próbálom kihúzni magam és mosolyogni, de hiába, a családomon kívül azt mondják hogy ronda vagyok (leginkább az osztálytársak). Próbálok sminkelni, de hiába, úgy nézek ki mint egy tíz éves a szájfényemmel és a szempillaspirálommal, iszonyat hülyén áll. Amikor próbálok egy szelfit készíteni (sima mosolygós) akkor pár kép után hagyom az egészet és beletörődöm hogy én nem leszek "szelfikirálynő" ilyen arccal. Próbálok jó kisugárzást mutatni, nevetek, stb. de ez semmit nem segít. Az osztálytársaim gyönyörűek, nem illek közéjük a középhosszú, szőke hajammal és a gigaorrommal :D mit tudnék tenni hogy szebben nézzek ki?


14/L


Ui.:képet nem csatolok, szeretnék anonim maradni :(


2018. márc. 3. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Törődj bele, ezt dobta a gép ;)
2018. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 próbálok😂
2018. márc. 3. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy nem vagy ronda. Ha valaki azt mondta, akkor annak nem lehet sok esze.

Próbáld meg magad elfogadni olyannak, amilyen vagy, mert csak ez segít. Tudom, hogy iszonyú nehéz.

Igyál sok vizet, az segít a bőr, haj, körmök, száj szépítésében:)

2018. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem senkinek sincs csúnya haja.Aki legalább heti 1×megmossa a haját a hajához illő samponnal,aki minden reggel kifésüli,annak a haja nem LEHET csúnya.Szerintem 14 évesen nem kell a sminket sem erőltetni.Ha van időd próbálgasd magadon.Mi áll jól?Csak szempillaspirál?Szemceruza?Mi? És ami a legjobb,nyilván azt hordd.Ruhák.Először is mi a stílusod?

Inkább a lazább,sportos ruhák?Szerezz be pár újabb darabot!Inkább elegánsabb?A sok nyaklánc,karkötő,fülbevaló nagyon sokat fel tud ám dobni!A kisebb kendők,sálak is sokat tudnak segíteni.Csinos felsők,szoknyák,nadrágok,cipők!

Annyi minden van,csak a tükörbe kell nézned!

Mit/kit szeretnél ott látni?

Elmenni beszerezni pár dolgot,jobban kell bízni magunkban!

Utána senki nem mondhatja,hogy csúnya vagy!

2018. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jesszus, emberek, és ha tényleg reálisan látja magát és csúnya?? Nem vigasztalást akar, hanem megoldást.. szerintem kezdj el gyűjteni egy orrplasztikára. 18 évesen megcsináltatod, addig ki kell bírni. a bőrödet ápolni kell, a hormonjaid remélhetőleg beállnak és ez a problémád pár éven belül rendeződni fog magától. a hajaddal egy jó fodrász/ fazon vágás csodát tehet. a szemedet olyan nagyra /formájúra sminkeled, amire csak akarod (nézz meg pár videot, mit tudnak kihozni magukból a pici szemű ázsiai lányok) a szád szintén smink / vagy a későbbiekben egy enyhe feltöltés kérdése, ha hajlasz erre a megoldásra. Türelem, össze fog jönni.
2018. márc. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!