Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, van itt aki nem...

Lányok, van itt aki nem szereti a fejformáját? Hogyan küzdötök meg a problémával nap mint nap? N20+

Figyelt kérdés
Sajnos a hosszú arcformámmal nagyon nem vagyok kibékülve :( Összességében nem vagyok ronda, a testem edzettebb kategória, sőt, az arcizmaimmal is végzek gyakorlatokat, hátha kerekebb lenne. Sokat csúfoltak is vele régen.

2018. márc. 10. 22:41
 1/4 anonim válasza:
Úgy konturozom az arcom, hogy ellensúlyozzam a hibákat. Plusz valoszinu idovel orvoshoz is fordulok. Hasonlo problemam van amugy, mint neked kedves kerdezo :/
2018. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ovális(ami elm. az egyik legszebb forma), mégsem szép. Túl magas a homlokom és olyan püffedt hatása van a fejemnek. :(
2018. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem csontosabb, androgün fejem van. Érdekes, hogy külön külön nézve szép a szemem meg az orrommal-számmal sincs baj de együtt mégse jó. Az arcformám oldalról fiú, félproilból szép, elölről meg ufó. Régen utáltam és mindig arra gondoltam hogy bárcsak fiú lennék, mert apám és tesóm is tök jól néz ki ugyanezzel az arccal de hát lánynak...végül jobb híján megszoktam. Sminkkel próbálom érzékeltetni hogy 2 x kromoszómám van. Mások szerint amúgy egyedi és különleges arcom van, szerintem meg mint egy marslakó. De ez van, ezt dobta a gép. Inkább a fejem legyen ilyen minthogy valami betegségem legyen vagy ilyesmi.
2018. márc. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hosszúkás nekem is, de én a hajammal kerekítem :)


Eszem ágában nincs hosszú, egyenes hajat növeszteni, helyette félhosszúra hagyom (max vállig érő), vagy besütöm. Csak az a baj hogy a párom meg bolondul a lapockáig érő hajamért, de az nekem olyan "lóg" kategória :(

2018. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!