Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kövér nők/lányok miért...

A kövér nők/lányok miért nézik le a vékony, csinos lányokat?

Figyelt kérdés
Miközben legbelül frusztráltak és folyton azt hangoztatják hogy nem a külső számít. Irígységből?

2018. márc. 22. 22:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem is lenézik, de kritikusabbak vele. Ezt azért gondolom, mert én az az oldal vagyok, aki világéletében túl vékony volt és voltak olyanok a környezetemben többen is akik ducik és jópárszor éreztem, hogy nem kedvelnek, meg keresztbe tettek nekem a hátam mögött, volt köztük olyan aki ha meglátott kb megakart ölni a tekintetével (ő nagyon nem volt megelégedve az alakjával, kövérnek tartotta magát, pedig nem volt az) (nem vagyok se balhés, se feltűnő ember, meg rosszindulatú sem, nem ártottam nekik) és mindig hangozgatták de jó nekem, hát sose gondoltam ezt így , az ellenkező nemtől akikkel beszéltem életem során kb 80%-uk volt oda a teltebb lányokért, akiken van felesleg. Megjegyzem szerintem is jobb azoknak akiknek nem látszanak ki a bordáik és egyéb csontjaik. Nem túl nőies érzés.
2018. márc. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%

szóval a kövéreket lehet szidni, "könnyen kaphatóak".

akkor most ki utálkozik?

édesem, a férfiak szeretik a melleket a feneket, és ki vannak éhezve rá, a sok tinitestű között.

ezért.

amúgy általàba a r.ngyók nagy része vékony, szóval nem tudom ki a könnyen kapható.

2018. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12 Jó s*gg nem egyenlő a kövér s*ggel
2018. márc. 23. 13:44
 14/18 anonim ***** válasza:
64%
Cáfolnám azt a feltételezést, h "nem jut jobb nő". Én világéletemben igényes pasi voltam, sportolok, mindent megteszek hogy jól nézzek ki. Mégis a kövér lányokat találom vonzónak, ez egy nem logikus, megmagyarázhatatlan belső vonzódás. A vékony nők teste egész egyszerűen nem izgat fel annyira. Nem azt jelenti, hogy nem dárdáznék meg egy átlagos súlyú nőt, de ők kedvésbé vonzanak. :)
2018. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy nincs igazam, de ezek a kérdező kérdése és válaszai olyan egyszerűséget sugallnak, hogy csak na. Tapintatosabban is meg lehetett volna fogalmazni a kérdést. És még mielőtt megkaoom, hogy persze, hogy besértődtem, tuti én is kövér vagyok, hát nem.


Én nem igazán láttam olyan molettebb hölgyet, aki az alakja miatt néz le valakit. Egyrészt szerintem ők az alakjuk és az esetleges önbizalom hiányuk miatt nem csak a külsőt nézik, és ha téged lenéznek, ne vedd biztosra, hogy az alakod miatt. :)


Azonban előfordulhat, hogy néha nehezebb nekik. Legjobb barátnőm alacsonyabb nálam, mégis 100 kiló. Ő próbálja elfogadni magát, de neha nehéz neki. Egyrészt nehezebb neki kiöltözni, ruhát találni. Plusz a legtöbb fiú átnéz rajta. De főként arra gondolok, hogy bebizonyított tény, hogy a csinos,szép,vékony nőknek könnyebb a mindennapi élet. És itt nem a leszólásokra és bántásokra gondolok, hanem sokkal szívesebben segítenek egy vékony nőn az emberek, mint egy molettebbnek. Pl útbaigazítás, vagy bármilyen segítség terén. Vizsgálták, hogy ugyanazon a helyen, ugyanabban az órában, csak másik nap, kinek állnak meg többen, ha megszólítja őket. Az eredmény elég elkeserítő.

2018. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem lenézik, hanem irigyek és a frusztráltságukat gőggel, k@rvazással, gebézéssel palástolják.

Nem is én veszem észre, mások jegyzik meg, hogy hogy néznek rám a kövérek.

A férjem szokta mondani, hogy mennyire látszik az utálat az arcukon.

Átlag vagyok pedig, csak jó mellek, vékony derék, kerek fenék. Az arcom is átlag szerintem.

Edzőteremben ez még kiélezettebb. Minden jó nőt utálnak.😂

Meg azok a kis gunyoros megjegyzések.

Szánalmasak én kifejezetten kerülöm a barátságukat.☺

2018. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#17 És folyton azt mondják hogy legalább rajtuk van mit fogni...meg hogy belülről többet érnek..és folyton ilyeneknek tetszek(fiú vagyok)
2018. márc. 24. 19:39
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez is egy sztereotípia, te is degradálod már a kérdéseddel a molett nőket. Nekem rengeteg pasi haverom van és pont a fordítottját hallom. Azaz azt, hogy a vékony, dögös nők könnyen kaphatók, ezért gyors menetre jók. De ha komoly kapcsolatra vágyik a pasi, akkor nem a kinézetre fókuszál, hanem a személyiségre, ami állítólag sokkal jobb a molett nőknél. Jobban tartják magukat, nem ment át rajtuk a fél város és vannak értékeik, pl.tudnak főzni, stb. Én ezeket hallottam, aztán ki tudja...
2023. márc. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!