Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tragus piercing tapasztalatok?

Tragus piercing tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mennyire fáj?

Mennyi idő alatt gyógyul meg?

Mik a veszélyei?

Nem zavar a hétköznapi dolgokban, pl. alvás, fülhallgatózás?


2018. márc. 25. 11:21
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%

Nekem konkrétan nincs vele rossz tapasztalatom, amikor szúrták, kb. mire felfogtam hogy fáj már kész volt. Utána úgy egy hétig kellemetlen volt amikor forgattam és vigyáztam hogy ne feküdjek rá. 2 hét múlva már nem is éreztem semmit.

Veszélyeiről nem tudok, ha normális helyen szúrják és normálisan kezelik, akkor nem lesz baj.

És nem zavar, simán alszom rajta és a fülhallgatónál sem tűnik fel. Van hogy beleakad a hajam de már reflexből úgy törölközök meg fésülködök hogy erre figyelek. A fejhallgatónál nem csinálok semmit, a bedugósnál meg először kitolom a piercinget és bedugom a fülest.

2018. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fáj persze, mert mégis csak egy lyukat szúrnak, de annyira gyors és utána akkora az öröm, hogy ez elhanyagolható. Nekem kb fél év alatt gyógyult meg teljesen. Fejhallgatóval nincs gond, bedugóssal azért óvatosan mert könnyen el tud fertőződni ha még friss. És fáj is ha bedugod, úgyhogy inkább ne használd pár hónapig. Aludni a fül pc-k közül szerintem ezen lehet a legjobban. Ha rendesen kezeled, nem nagyon vannak veszélyei. Ha elhanyagolod vagy piszkálod akkor begyulladhat, gennyes lehet, kilökődhet stb.


Néhány nap alatt hozzászoksz és nem fog zavarni, 1-2 hét után nem is fáj ha nem nyúlsz hozzá. A csere elég nehéz, szóval érdemes segítséget kérni. Szerintem nagyon szép, és megéri megcsináltatni.

2018. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van már egy éve. Igazából először magamnak szúrtam (lassan), de ezt nem ajánlom. Nekem jó lett, de elkezdte kidobni a szervezetem az ékszert, és ferde lett, már eléggé a szélén volt. Másodjára mikor szúrta pircer pont azért fájt, mert az előtte begyógyult heget sértette. Nekem egyszer de vérzett, pedig szokott, de nem kell attól se megijedni.


Én imádom mai napig, most szép köves van benne.

Ki lehet bírni, de fel kell készülni, hogy el ne kapd a fejed onnan.

Amúgy én is rosszul voltam, de csak mert izgultam. Ekkor egyszerre lett 5 db fülbi szúrva, tehát ráparáztam. Szőlőcukor víz segített.

Ja, és előfordulhat, hogy bedugul a füled nagyon, de max 3 percig.

2020. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyen nálad valami édesség utána, nehogy leessen a cukrod, ja és valaki kísérjen el.
2020. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!