Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Te vennél használt, de márkás...

Te vennél használt, de márkás cipőt?

Figyelt kérdés

2018. márc. 28. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
NEM, használt cipöt soha. Ugyanis a cipö a használó labához alakul és utána más valakinek nem passzol, csak tönkreteszi a lábat.
2018. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Biztos hogy nem. De használt ruhát sem.
2018. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Márkás cipőt 10-20ezer Ft között már egész jókat és divatosakat lehet kapni. Inkább veszek boltból egy olcsóbbat, de az tudom hogy csak az én lábamon volt, és ha lesz valami hibája kicserélik.
2018. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A jó édes ***** válasza:
85%
Sportcipőt meg technikai anyagokból levőt nyilván nem, mert az egy életre beitta már az előző tulaj testnedveit. De ha egy bőrcipőt teljesen átsikál és újrawaxol az ember, akkor egyben ki is cseréli a higiéniás réteget, tehát ennek nem látnám elvi akadályát. Sőt, a Vibram - mint talpgyártó - például ismét segíti a cipészeket az újratalpalásban, vadiúj, modern talpakkal is fel lehet újítani egy régi cipőt, ha csak a talpkopás a baja. Szóval egy magyar értelemben márkás (Adidas, Nike, Pumpa) márkás cipőt nyilván nem, de használt Hanwag vagy Zambarlan bőr bakancsoknak nemzetközileg is nagy piaca van, semmi gáz nincs szerintem benne - de hát ugye ezeket a darabokat nem is plázában pózolni veszik az emberek.
2018. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A jó édes ***** válasza:
Tovább megyek - az eredeti Wesco csizmákért egyenest vagyonokat képesek fizetni - ha valamely ritkább szériáról van szó, akkor bőven 100.000 forint felett mennek aukciókon, pedig ezekről még csak nem is mondhatni, hogy gyűjteménybe veszik őket az emberek.
2018. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék. Nemrég márkásat láttam 4 ezerért és még csak hordva sem volt.
2018. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha keveset használt. Szoktam venni turiban cipőt, sokszor vadiújak is vannak.
2018. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!