Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rengeteget olvasni, hallani...

Rengeteget olvasni, hallani megromlott házasságokról, párkapcsolatokról az elhízás miatt. De miért mindig csak a nők- anyák elhízása van terítéken? Mi van az apucikkal, akik elhíznak? Az nem probléma?

Figyelt kérdés
Mint sokan mások, gyerekek születése után nem voltam már többé olyan feszes, és vékony, mint ahogyan ezt a mai nőktől elvárnák, és sok kortársam van hasonló helyzetben. Sok férj is elhízott a környezetemben, köztük a férjem is kikerekedett rendesen pár év alatt. A csapból is az ömlik, hogy mit tegyen az anyuka, ha felszedett a szülés után pár kilót? Hogyan tegye újra kívánatossá magát a férjének? Olyat miért nem olvasni, hogy a sörpocakot növesztett apucik hogyan tegyék magukat újra kívánatossá a feleségük számára? Mit gondoltok erről?

#hízunk
2018. márc. 29. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Mert a férfiak tudják rá a választ.
2018. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném még azzal is, hogy nemrég fültanúja voltam 2 pasi beszélgetésének, amiben kritizálták a meghízott nőket, és nézegették a buszból a "jó csajokat", és azt taglalták, hogy de jó lenne egy ilyen feszes seggű pipi. Megjegyzem mindkét férfi apuci pocakkal rendelkezett. És egyik sem volt fiatal és jóképű sem.
2018. márc. 29. 21:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért még álmodozni lehet.
2018. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen persze, hogy lehet! Mi nők is álmodozunk néha fiatal jóképű és sportos testű férfiakról És ez nem is baj. A baj, amikor úgy kritizálunk valakit a teste miatt, hogy mi sem vagyunk különbek.
2018. márc. 29. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez jogos. Én nem vagyok ilyen. Nem kritizálom például a bajszos nőket, mert nekem is van.
2018. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A pasik mar csak ilyenek.

Ha neked nem ez a szint jön “be” keress kicsit mas körökből.

No nem azzal van baj hogy tetszik neki egy csinos csaj, hanem hogy buszon pl ilyen emelt szintű beszélgetés tanuja tudok lenni. Aki mindenáron hallatja buszon a hangját, az túl nagy észlény pedig nem lehet.

Egyébként nem minden nő a fiatalabb vagy kigyúrt pasikra bukik.

Engem nem zavar a sörhas de mellé MINIMUM magas intelligenciát, műveltséget várok el. Abból viszont nem engedek.

Hülyéket ugyanis nem tudom komolyan venni :D

2018. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

“olvasni, hallani megromlott házasságokról, ”. Te magad ezt tapasztaltad? Vagy csak az urban legend zokszónélküli elfogadásával állunk szemben? ;)

A valóságban csupán az elhízás nem okoz szakadást a szeretetben. Ott másnak is lennie kell. Ha láttál már tökéletes kapcsolatot, ezt azonnal megérted onnantól kezdve.

2018. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!