Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rengeteget ettem ma?!

Arimyevery kérdése:

Rengeteget ettem ma?!

Figyelt kérdés
Reggelire egy tal chocapic vagymi tejjel,ebedre csirkes,sajtos,tejfolos husi,salata,edesburgonya,aztan egy lidl-os jegkrem,majd ket gomboc fagyi,egy alma,3 extrudalt kenyer cottage sajttal megkenve es 3 db csokis-zabpelyhes keksz!! Ez qrva,mit csinaljak holnap,amikor ugyanis PIZZAZNI megyek este..

2016. jún. 12. 19:58
 1/4 anonim válasza:
64%
Szerintem semmi baj ezzel :D
2016. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mennyiségeket nem tudom s nem kalóriatáblázat a fejem, de ez nem tűnik soknak.

A pizzázástól miért kerülnél deficitbe? Ha sok pizzát akarnék enni, akkor a nap első felét csinálnám lightosra, de azért laktatóra s inkább koncentrálnék a fehérjére és a zöldségre...

2016. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem rengeteg, csak iszonyat kiegyensúlyozatlan, átgondolatlan, tipikus buta étkezés, pillanatnyi hóbortok alapján. Ennyi. A tudatos, egészséges étkezéstől messze van, de fényévekre.
2016. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reggeli: Elvileg 300 kcal (30 gramm-1 tál 150 kcal a műzli, +150 lehet mellé a tej)

Ebéd: ezek átlag 450 kcalt nyomnak, vagy talán picit kevesebbet

1 jégkrém 120 kcal

150 a két gombóc fagyi (általában 8 dkg a kettő)

50 az alma

3 db keksz lehet 150

Kenyér 200

Összeadni már te is tudod. Összességében nem sok, csak kiegyensúlyozatlan, és zavaros. Még kb 600 kcal belefér, DE az legyen minőségi kaja.

2016. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!