Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16-22 körüli lányok, szerintet...

16-22 körüli lányok, szerintetek mennyire csúnya egy srácnak az elálló fül?

Figyelt kérdés

20/f vagyok

Az a helyzet hogy elállóak a füleim és szégyenlek odamenni egy lányhoz.


Mit gondoltok erről ?

Valaki azt mondta hogy cuki valaki azt mondta hogy lapát valaki azt mondta hogy így ezzel a külsővel nem fogok senkit sem megfogni.


Belülről szerintem minden okés velem szerintem, csak a külsőmmel van a probléma ezért, illetve nem vagyok kigyúrva sem.


Őszinte véleményt kérek, és biztos van 1000 ilyen kérdés gondolom, nem néztem meg, mert a ti új véleményetekre vagyok kíváncsi



2018. márc. 30. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő frizurával lehet korrigálni rajta. Amúgy ha csak ennyi "hiba" van az arcoddal, akkor szerintem elmegy.
2018. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Így látatlanba nehéz megnondani. Függ attól is hogy azért mennyire áll el.

Egyet értek az első válaszolóval, hogy függ a frizurádtól is. Ha mondjuk kopasz vagy akkor ahhoz nem előnyös az elálló fül szerintem. De ha hosszabbra van hagyva a hajad akkor simán lehet nem feltűnő is.


Nézd meg ezt a szinészt. Neki is szerintem elállnak a fülei, de ettől függetlenül szerintem rohadt jól néz ki :D


[link]



18/L

2018. márc. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a két válaszolónak a választ! :)

Rövidebb hajam, sokáig hosszú hajam volt, de jobba szeretem a rövidet.


Így nyilván jobban látszik ezen nem fogok változtatni az biztos


Még várok válaszokat :)

2018. márc. 30. 11:24
 4/9 anonim válasza:
Attól függ mennyire áll el. Ha nem nagyon akkor az nagyon aranyos szerintem:) A barátomnak is eláll egy picit. De ha úgy érzed hogy nagyon eláll akkor megfelelő frizurával kompenzálhatod. De egyébként nem a füledet fogják nézni a lányok, hanem az arcod:)
2018. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
F vagyok, és nekem is elálltak a füleim. Tudom, hogy a legtöbb lánynak nem tetszik. Ki akarna egy lapátfülűvel villogni? Nekem ez a tapasztalatom. Volt egy lány, aki meg a füleimet szerette (jó volt vele viccelődni) de nem engem. Szóval nem könnyű. Én felnőttkoromban megműttettem, most normálisak.
2018. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, sajnos igen ez a helyzet .

Én nem fogom megnűteni, de valószínűleg magányosan fogok tengődni a nagyvilágban.

Ház vannak ilyen sorsok is , ez van.

2018. ápr. 16. 18:39
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Mennyire komoly a probléma? Nagyon elállnak a füleid? Nekem 2,5 ill. 3 cm-re álltak ki a fejemtől.
2018. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Pontosan nem tudom .

Eddig azt mondták hogy aranyos, nem tudom:/

2018. ápr. 17. 16:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mérted meg, hány mm-re állnak ki?
2018. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!