Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek gáz ha kiállófülle...

Szerintetek gáz ha kiállófüllel rövid hajam van?

Figyelt kérdés
Múlthéttel ezelőtt az előző kérdésemnél tettem fel képet magamról és mindenki azt tanácsolta hogy csináltassak egy új frizurát magamnak. Tegnap voltam a fodrásznál és megcsináltattam a hajamat csak az baj hogy kicsit elállnak a füleim. :( Szerintetek gáz hogy kiállófülekkel rövid hajam van? 17/F

2014. febr. 19. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
engem kevésbé zavar egy szétálló fül, mint egy sz.r frizura
2014. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem
2014. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
A hosszú haj nem minden lányt zavar, sőt, van akinek tetszik. Az elálló fül viszont egynek sem. Sztem nem kellett volna levágatnod.
2014. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

na nekem ezért van hosszú hajam


sok lánynak tetszik a hosszú haj

2014. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én mindig utáltam fodrászhoz menni, mert akkor hetekig virítottak a lapátfüleim. Szóval, igen: gáz. Saját tapasztalatból tudom. :(
2014. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Jah... nekem is azért van hosszú hajam mert elállnak a füleim, de igazából ugyanott vagyok mert így meg az egyébként hosszú hajam mindig megmarad a fülem mögött, ha meg előre borítom akkor kitolják a füleim a hajam, rosszabb esetben meg kilóg a fülem mint a gyűrűk urában a tündéknek :D szóval... igen, szerintem gáz, én se tetszek magamnak de hát na, majd csak találunk olyan nőt aki inkább aranyosnak tartja. :D
2014. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem gáz, sőt. Az UPC Wi- Free© Internetet, legalább lesz mivel befognod.:)
2014. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces.....
2014. dec. 2. 21:57
 9/14 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem nevettem.....
2014. dec. 2. 21:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Kár... Pacimosoly! :) Én jól szórakozok. Muhaha! :)
2014. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!