Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fog e reagálni a későbbiekben...

Fog e reagálni a későbbiekben a mellem a mellnövelő krémre?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan nők, lányok tanácsát kérem, akik hozzám hasonlóan kis mellekkel rendelkeznek és ez megkeseríti az életüket! Sajnos egy születési hiba folytán nekem a jobb mellem nem fejlődött úgy, ahogy kellett volna. Ez miatt párkapcsolatba is nagyon nehezen kezdek! Most van egy jelentkezőm és rettenetesen félek!

Megvásároltam a Venus Medical mellnövelő készüléket és hozzá, a Bustural mellnövelő krémet. A készüléket mindkét mellre, a krémet csak a jobb mellre használom, kb egy hete. Úgy vettem észre, hogy a készülék nem tudom, milyen elven, de működik! Az egészséges mellem már nőtt egy picit, jobban kitölti a melltartót. Viszont a másik, nem igazán reagál... Van itt olyan, aki hasonló problémával küzd, és adna nekem tanácsot?

Plasztika kizárva. Kérem, unatkozók kíméljenek!



2018. márc. 31. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg lehet valaki ilyen buta, vagy kamu kerdes?:o
2018. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában csomó kérdés van erről a “mellnövelő” kamu cuccról, nekem már elég gyanús hogy a fizetett embereik teszik fel az álkérdéseket róla mint hirdetés....


Ha komoly a kérdés akkor meg megértem hogy elkeseredettségedben mindent kipróbálsz, de semmilyen krémtől nem fog nőni a melled. Az egyik melled növekedését meg valószínűleg csak beképzeled, ilyen nem létezik. Ha lenne párezer forintos fájdalommentes megoldás senki nem plasztikáztatna, ne legyél hülye

2018. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. Azért vettem meg ezt a krémet, mert kolléganőnek szépen kikerekítette, szebb lett tőle a dekoltázsa. Igen, nagyon el vagyok keseredve, mert sokat fogytam, és a jobb oldalon gyakorlatilag eltűnt a mellem! És apropó, hogy évek óta várok a szerelemre, most itt van, és nem merem szeretni! Mégis mit fog szólni?
2018. márc. 31. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem sértésből de amíg ennyire gátlásos vagy eleve nem is vagy érett egy komoly kapcsolatra. A szerelem nem mellméret kérdése, ha valaki tényleg kedvel és szerelmes beléd nem fog elhagyni azért mert kicsi a melled. Nyilván most is látja hogy nem D kosaras, ha csak a nagymellű nők tetszenének neki nem is állt volna szóba veled... neked a fejeddel vannak iszonyatosan nagy gondok, nem a melleddel.
2018. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Köszi. 😔 A gond, hogy push up melltartót hordok, és annál akkor derül ki a dolog, ha lekerül...
2018. márc. 31. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!