Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Min változtassak, hogy kinézze...

Min változtassak, hogy kinézzek annyinak amennyi vagyok?

Figyelt kérdés
17 vagyok, de sokszor 13-14-nek néznek és elszomorít, hogy 13 éves lányok sokszor 20-nak néznek ki én meg itt vagyok így. alacsony és vékony vagyok,meg a hajam is elég gáz, ritka es vékonyszálú, mellem sincs
2018. ápr. 7. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg információt nem adtál meg, amin lehetne változtatni, mint pl. sminkelsz-e, milyen típusú ruhákat hordasz stb.
2018. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Spirál, szemceruza, néha alapozó.

Tavasszal bőrdzsekit,farmerkabátot ha jobb idő van, farmert, tornacipőt, bodykat.Néha szoktam blúzokat.Sima pólót nem szoktam hordani inkább mindig divatosabbat. Úgy öltözök mint a mai tinik.

2018. ápr. 7. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, talán az arcod kislányos. Én is fiatalabbnak tűnök a koromnál, és roppant idegesítő. :D
2018. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem is pont 13 néztek majdnem 18 évesen. De én duci voltam, nagy mellekkel.


Örülj neki, 30 vagyok, és senki nem néz annyinak.

2018. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én meg nagyon vékony vagyok, az alakom is kislányos.
2018. ápr. 7. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Járj el edzeni, az talán segíthet ezen.
2018. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért baj az?

Engem is mindig fiatalabbnak néznek. A munkahelyemen már a fönökömet is be akarták perelni miattam, merthogy kiskorút dolgoztat. Pedig 25 éves vagyok :D

2018. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!