Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Írna valaki tapasztalatot az...

Írna valaki tapasztalatot az Icon modell managemanttel kapcsolatban? Nagyon megköszönném. :-)

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az utobbi evekben nagyon lement a szintje. Nekem irt az Icon Barbara, de nem lattam jo velemenyeket az Iconrol amiota o a nagy kutya ott, szoval letiltottam, mert utana folyton zaklatott, hogy miert nem irok vissza. Baratnomre is rairtak, es a 165 cm-s magassagaval kepesek lettek volna felvenni ot, hivtak meghallgatasra. En nem ajanlom, inkabb Face/Attractive/VM, ha komolyan bele szeretnel kezdeni.
2018. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok rosszat írtak rájuk gyakorin, úgy tűnik hogy mindenki panaszkodik rájuk...ezeknél a válaszoknál megtalálod azt a 3 ügynökséget is akikhez helyettük érdemes
2018. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!!!
2018. febr. 25. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmiképp se menj oda, manapság mindenkit felvesznek akar alacsony alkalmatlan lányokat is.

Profik, akik tudnak mit felmutatni; VM, Diary, Attractive, Art, esetleg FACE...

2018. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
crisp is jó meg a roster
2018. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!