Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valami, amitol gyorsabban...

Van valami, amitol gyorsabban nonenek a kormeim?

Figyelt kérdés

Kb 1 honapja szoktam le a koromragasrol, 0,5 cmt nott a kormom. Nem tudom mennyire kevesnek szamit, szerintem az.

Baratnom ha 2-3 hetig nem vagja le a kormeit, akkor mar kb 1 cmsek. Nem is figyel oda az etkezesere, szoval ez az egesz genetikai dolog?

Nem letezik valami szer, amivel felgyorsithatnam a folyamatot? Erossegevel nincs gondom


2018. ápr. 12. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szedek rá mindenféle vitamint (pl. Biovanne), meg kenegetem csodalakkokkal (Sally Hansen az eddig bevált kedvenc), de munka közben így is folyton letörik... Egyébként baromi hosszúra megnőne, de sajna van egy max hossz, ami után már kényelmetlen (a rövidet se bírom). Körömrágás helyett próbálj rágózni, szotyizni, bármi ilyesmi, ja és használj színes lakkokat és legyen nálad mindig reszelő, nehogy kísértésbe ess. Nekem így 2-3 hónap alatt lesz tövig lerágottból 1,5-2,5 cm (nem mindegyik ujjam egyforma, de szerintem ez gyors/hosszú).
2018. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi, johetnek meg❤️
2018. ápr. 12. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj-gazdaságos és hatékony.Patikában,gyógyszertárakban pár 100 forintért megvásárolható.Ha gondolod utánanézhetsz neten,sok infót találsz róla.Én kipróbáltam,nekem bevált. :)
2018. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!