Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha csúnya...

Mit csináljak, ha csúnya vagyok? 16/L

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyának érzem magam, a fejem túl kerek, az orrom kicsit ferde, a hajam olyan semmilyen, egyszerű barna. A tükörben néha szépnek látom magam, de a fényképeken egyenesen borzalmas ahogy kinézek. Mit tehetnék ez ellen? Túlságosan sminkelni nem szeretnék, korrektort és alapozót szoktam néha meg szempillaspirált+ nagyon ritkán szemceruzát.

2018. ápr. 17. 19:49
 1/4 anonim válasza:
Semmit hidd el nekem, sokkal jobban áll mindenkinek ha természetesen néz ki emellett nagyon nem tudsz semmit se tenni ellene, de hidd el így is szép vagy.
2018. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az elég ritka, hogy vki csúnya legyen, legfeljebb ha úgy nézel ki,mint Cameron Diaz, akkor sajnos semmi sem fog segíteni.
2018. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szeretnénk látni, ha esetleg tényleg ronda vagy, tűnj ki a testeddel
2018. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Biztos hogy 16 évesen nem lehetsz annyira csúnya. Nagyon fiatal vagy még formálodik a külsőd.

Küldj fotót és tutira megmondom. 😄

2018. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!