Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bárhol járok, mindenki engem...

Bárhol járok, mindenki engem néz. Ennek mi lehet az oka? Ez mindenkivel így van? Ez átlagos dolog?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kicsit hosszú lett, de kérlek olvasd végig és kommentelj.

17 éves srác vagyok. Bárhol járok, legyen az iskola, bolt, utca, vagy csak kint a tóparton, esetleg valami kajáldában, egyszóval bárhol, szinte minden ember tekintete rajtam van. Tehát ha pl. ül 10 ember egy padon, én elmegyek előttük, akkor 7-8 ember biztosan néz. Ez mindenkivel így van? Ez csak azért van, mert pont elmegyek előttük, egyébként közömbös vagyok nekik? Ha pedig bemegyek valahová, mondjuk kávézó, cukrászda, kisbolt, akkor minden tekintet rám irányul szinte. Ha megyek az utcán, akkor a túloldalban a buszmegállóban ülők is engem néznek. Ha elmegy egy busz mellettem, akkor szinte mindenki engem néz, aki az ablaknál ül. Belegondoltam abba is, hogy azért van mert egyedül vagyok, de nem, mivel hogyha több ember van, akkor a sokból is engem néznek. És a hangsúly inkább a velem egyidős(vagy kicsit fiatalabb/idősebb) csajokon van. Ők néznek általában, de megesik az is, hogy idősebb nők(ritkán faszik) vagy velem egyidős srácok.

Most biztosan logikus lehet, hogy jól nézek ki és ezért. Magam szerint is jól nézek ki és eddig mindenkitől ez hallottam, VISZONT! Ez akkor is abszurdnak tűnik nekem, hogy mindenki engem bámul. Tehát nem tudom nekem milyen lányt kellene látnom ahhoz, hogy én 3 másodpercnél tovább nézzem. Ugyan jól esik nézni egy gyönyörű lányt, de ez mégis olyan izé dolog és egyszerűen nekem nem pálya másokat bámulni. Ez csak nálam van így? Van olyan, hogy egy jó csaj néz engem, én odanézek, szemezünk kb. 2-3 másodpercig MAXIMUM, mivel utána elfordulok és nézek máshová. Tehát a mostani csajok ennyire könnyen "kaphatóak"? Az ismerőseim által csodált, elérhetetlen lányok úgy bámulnak mintha arannyal lennék leöntve. Ennek mi az oka? Ez mindenkivel így van? Ez egy átlagos dolog hogy néznek rátok is?

És hozzáteszem, hogy nem öltözködök feltűnően(ugyan divatos és drága holmik, de nem rózsaszín, neonzöld, meg satöbbi), nincs semmi különös az alakommal sem, 177cm vagyok, 65kg, vékonyabb, szálkás testalkatom van(nem panaszkodok rá). Egyetlen dolog még amit kiemelnék, hogy magabiztos vagyok, és laza. Legalább is én így érzem, ez az, ami annyira megfogja a csajok tekintetét? A kisugárzás?

Tehát kérlek válaszoljatok, hogy veletek ez hogy van? Ez átlagos dolog és én gondolok bele sokat vagy pedig ritkán fordul ilyen elő és tényleg ennyire jól nézek ki?

Kérlek ne forgassátok ki a szavaimat, tényleg kíváncsi vagyok a válaszotokra, hogy ilyen veletek is előfordul vagy sem? Sokat segítettek vele, szóval előre is köszönöm szépen!



2018. máj. 4. 22:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képet :D
2018. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Megeloz a szagod es az emberek megnezik honnan jon.
2018. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
42%
Lehet jehovás térítőnek néznek és keresik a menekülő utat :D
2018. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Lehet csak te hiszed, hogy mindenki néz.

Sok oka lehet egyébként. Ha tényleg jó képű vagy, jó testalkattal és kisugárzással, akkor azért nézhetnek.

Nézhetnek még azért, mert esetleg van valami fura, nem minden napi rajtad.

Nem feltétlen csak azért bámulnak az emberek másokat, mert tetszik nekik. Én is már néztem csúnya fiúkat:D

2018. máj. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
mekkora városban laksz? vidéken engem is mindenki bámult Budapesten elveszek a tömegben..
2018. máj. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora a népsűrűség ott, ahol néznek?

Miben lehetsz más, mint a többiek?

Világosabb a bőröd esetleg?

Hegyes a tartásod?

Milyen neveltetést kaptál, milyen iskolákba jártál? És mennyire általános ez a környezetedben?

Valami olyan dolog lesz, ami Számodra természetes, mert mondjuk otthon mindenki ezt teszi, az iskoládban mindenki ezt teszi, de mások számára elit vagy ritka dolog. Pl. ha nyakkendőt és vasalt inget hordasz ott, ahol más mindenki pólóban van, akkor kicsit rajtad marad a tekintetük, ez természetes. Vagy ha mindenki szakállas, de Te meg vagy borotválkozva.

Ahogy az előző is írta, szerintem biztosan nem Budapesten tapasztalod ezt!:)

2018. máj. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
... például voltunk Kaposváron iparművész táborban, és amikor a városban sétáltunk, néztek minket. Budapestiek vagyunk, próbáltuk találgatni, miért néznek, de biztos nem találtuk el. A népsűrűség, na, az kicsi volt, szóval még az is újság lehet, hogy jött szembe sok ember.:) De lehet, hogy egy rétegkultúrát képviseltünk, ami ott nem volt ismert, csak mi ennek ugye nem voltunk tudatában.
2018. máj. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nyíregyházán lakok, ott szoktam járkálni, oda járok iskolába, ott van ez velem. De járok Debrecenbe is és ott is ugyan ez van.

Teljesen normális ruhákban járok. Most, meleg időben mindig pólóban, vagy vászon/melegítő rövidnadrágban és sportcipőben. Márkás, meg divatos cuccok, de semmi különös nincs rajtuk, azon kívül, hogy jól néznek ki. De van olyan szett is, ami tök átlagos, nem drága ruhák, egyszerűek. Szóval nem gondolom, hogy az öltözködés lenne az oka. Ráadásul olyan is gyakran előfordul, hogy kocsiban ülök, nézek ki és úgy néznek a "kint" lévők.

2018. máj. 5. 11:16
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem néger vagy véletlenül?
2018. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok néger. Nem vagyok se nagyon fehér. Kreol bőröm van, hamar lebarnulok, egyébként átlagos, fehér színű a bőröm(pl. télen).
2018. máj. 5. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!