Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthoni piercing szúrás?

Otthoni piercing szúrás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! kíváncsi vagyok rá, hogy valamelyikőtök csinált e már magánok otthon piercinget, ha igen, hogy sikerült, honnan szerzett hozzá tűt, ékszert?

mindenképp magam szeretném csinálni, mert idegesít ha más nyúlkál előttem egy tűvel, vagy bármi éles holmival, megnyugtatóbb, ha magam csinálom :)



2018. máj. 15. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ja, aztán meg jól elrontod, meg begyullad... Szerintem mindenképp szakemberrel csináltasd, hamar megvan, és legalább biztos nem rontja el.
2018. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ne.
2018. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Hova akarsz? Nem ajánlom, max fülbe. Aliexpressen vannak ilyen fülátszúró steril cuccok nevetségesen olcsó áron. De sehova máshova nem ajánlom
2018. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szemöldökömet és a számát szúrtam itthon. A szám kicsit begyulladt, de hamar elmúlt.

Tűt kórház kellékesnél vettem (sima gyógyszertárban általában nincs branül tű), piercinget AliExpressről rendeltem.

2018. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tűt boltból, piercinget egy plàzàból vettem.

Ismerősöm szúrta àt otthon a szemöldököm.

Nem gyulladt be, semmi baja nem volt. 6 éve benne van ugyanez a piercing

2018. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barátoknak csak Béla válasza:

Magamnak szúrtam 6 fülbevalót

(És már mindekét fülem 25mm-re ki van tágítva)

Septumot szúrtam magamnak 4napja

Szemoldok pc-t kb 2hete

Ajkat

Inyféket


Én Szolnokon vettem 1,7-es branül tűt

Ékszert pedig wishen vettem (70db-t)

2018. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!