Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön, ha egy...

Lányok, nektek bejön, ha egy pasinak nyelvpiercingje van?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről? Miért szeretitek/nem szeretitek?

2018. máj. 30. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szokatlan, de tetszene. Még egy srácon sem láttam.
2018. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nem kérném h csináltassa meg de ha lenne nem zavarna sőt, lehet hogy tetszene
2018. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van akin nagyon vonzó, izgató tud lenni. Még soha nem smaroltam olyannal, akinek van, de egyszer kirobalnam.
2018. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
2018. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem negatívum, de nem is fog csak azért megtetszeni valaki, mert ki van szúrva a nyelve.

Nekem is van, igazán érdekes volt másik nyelvpirszingessel a nyelves csók. Jó volt :-)

2018. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lililili16 ***** válasza:
Nem tetszik,inkább undorítónak tartom főleg mikor kidugják a nyelvüket és forgatják benne és látszik a lyuk egyszer egy fiú sokáig csinàlta ezt buszon hányingerem lett tőle.Meg csókolózásnál is zavaró tényező lehet mert azért mégis csak egy fém van a szádban
2018. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha illik az összképhez akkor igen.
2018. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát nekem kettő is van, a barátnőmnek is van egy imádja, mindig csókolózásnál játszunk a piercingekkel :) meg máskor is jól jön, de ez nem a 18+os topic ;)
2018. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dj Bax ***** válasza:
én pasi vagyok te útálom nem 1 vasdarabbal akarok csókolózni
2018. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!