Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lyukas, szilikon dugó fültágít...

Vadcica18 kérdése:

Lyukas, szilikon dugó fültágító. Hogyan működik?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni videó vagy fénykép formájában hogy ezt a típust hogyan kell betenni és kivenni? Nem rég óta van fültágítóm,10 mm. Idáig menetes volt meg teli szilikon. Annál simán beakasztottam lehúztam a fülcimpám és benyomtam. Nem volt semmi baj... de ez, a pereme ugy felsértette a fülem mikor betettem hogy most várnom kell mig meggyógyul, addig kivenni sem merem. Nem is igazán tudom hogy kell. Válaszokat előre is köszönöm :)

2018. jún. 4. 05:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól értettem sima szilikonod van.

azt pedig ha nagyon nem megy hajtogasd össze, tedd be, aztán hagyd a füledben szétnyílni. :D

Vagy lehúzod a füled és úgy hogy alul kezded berakni.

De függ a szilikon keménységétől is.

2018. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Legközelebb megpróbálom úgy. Mondjuk a 10mm nem valami nagy igy annyira összehajtogatni lehet nem fogom tudni de megpróbálom. Mástól is ezt hallottam. :)köszönöm a választ
2018. jún. 8. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!