Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ennyi idő alatt összenő? (lent)

Ennyi idő alatt összenő? (lent)

Figyelt kérdés

Tegnap óta 8mm-es fültágító van a fülemben,viszont nem tartom túl bíztatónak,hogy még mindig fáj,és ilyen lilás-pirosas a színe...

Holnap érek haza a nyaralásból,akkor tudok venni puha,szilikonosat,hátha az úgy jobb.

A konkrét kérdésem az lenne,ha én a fülemből ezt ma éjszakára kiveszem,reggelre teljesen összenő? Vagy kisebb lesz? Édesanyám is megijesztgetett,hogy a lilulás akár az elhalást is jelentheti,és le is várhatják,bár ezt nem gondolnám mert nem vészes.. Ez a végleges méret nem szeretném ezt mégegyszer végigszenvedni...

Vagy van erre valami házi praktika?

Nagyon aggódok kérlek segítsetek!

Köszönöm!



2015. jún. 17. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

dehogy nő össze 1 nap alatt :DDDD

én simán be se tenném egy hétig se a fülembe, akkor se lenne semmi :D

2015. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Látom ezt a kérdést tegnapelőtt írtad. Hogy van a füled azóta?
2015. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia.

Kiszedtem belole arra az éjszakára,édesanyám javaslatára...hat nemtudom mekkora otlet volt:s

Mikor kiszedtem belul olyan volt,mint mikor lehorzsolod a borod..aztan fertotlenitettem. Reggelre viszont ilyen véres ize nott bele de ugy teljesen.

Aztan este beletettem az 5mm-est mert nem ment bele a 8mm-es ami benne volt...:/

Koszonom az érdeklődést!:)

2015. jún. 19. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Óh, sajnálom.

Jobbulást!

2015. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!