Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő/lány, aki...

Van itt olyan nő/lány, aki hasonló problémával küzd?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és kicsit erősebb a szőrzetem mint kéne, ami azért baj, mert a hátamon is, illetve a hasamon is van és ez nekem annyira problémát okoz, hogy strandra se szoktam járni. Mit tudnék tennivez ellen? Epilálni nem akarom, mert az nagyon fájna, de borotválni sem szeretném mert úgy nagyon hamar vissza nőne. Azt szeretném tudni hogy van-e valami hatékony szőrtelenítési módszer, ami hosszútávú, de kevesbé fájdalmas.

A normális válaszokat előre is köszönöm.


2018. jún. 13. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyanta.

Talán ez a legtartósabb.

Fáj, de csak egy pillanat.

2018. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az elözö írta, meleggyanta, elönyös kozmetikussal végeztetni, mert úgy kevésbé fájdalmas és alaposabb is.


Emellett a gyanta "mellékhatása", hogy a szörzet egyre vékonyabb szálú és a növekedése lassúbb lesz, illetve jóval kevesebb a szörbenövés is.

2018. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös azokon a helyeken,viszont én leborotválom l.
2018. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is szőrösebb vagyok ezeken a helyeken is, de én leborotválom vagy szemöldök csipesszel kiszedem.
2018. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor azt hiszem meg fogom próbálni a gyantát.
2018. jún. 13. 20:55
 6/10 anonim válasza:
Nekem sajnos nem bírja a bőröm a gyantákat, se semmit a borotván kívül.
2018. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
endokrinológus és lézeres szőrtelenítés
2018. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Én úgy tudom hogy az nagyon drága. Persze szívesen kipróbálnám mert állítólag hatékony és elég 2-3 alkalommal elvégezni, de sajnos nem tehetem meg.
2018. jún. 14. 00:15
 9/10 anonim ***** válasza:
nézz utána az áraknak, nem kifizethetetlen, de az ipl is segít, otthoni ipl gépet meg már megfizethető áron ehet venni, kevésbé hatékony, de hosszabb távon ugyanaz az eredmény csak lassabb
2018. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
amúgy meg, ha endokrinológiai oka van, az kezelhető és akkor nem is kell semmi szörtlenítés
2018. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!