Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Váltatok már meg a...

Lányok! Váltatok már meg a szépészeti cikkektől a környezettudatosság jegyében?

Figyelt kérdés

Hogy ment? Miket használtok még?

Én a sminktől örömmel szabadultam meg, sokkal jobban érzem magam nélküle. Most a körömlakkot is igyekszem eldobni, de azért már fáj a szívem :D Négy éve folyamatosan ki vannak festve a körmeim, hülyén érzem magam, ha nincsenek kifestve. Tudtol esetleg valami környezetbarát körömlakkot mondani? Ezek mennyivel drágábbak, mint a többi?


2018. jún. 18. 12:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én se sminket, se körömlakkot nem veszek fél éve, de ami van azt még elhasználom, nem dobom ki. Egyébként nem tudom mi lesz velem, ha elfogy a felhalmozott körömlakk készletem, imádom a körmeimet festeni :(

Szintén fél éve nem használok sampont, rozsliszttel mosok hajat. Most szeretnék átállni tusfürdőről pálmaolajmentes bio szappanra.

A pálmaolajmentesség nagyon fontos számomra mind szépészeti cikkeknél, mind élelmiszereknél.

Intimkelyhet én is vettem, de sajna nem bírok átállni rá :/ (kolis vagyok, így csak zuhanyzáskor lenne lehetőségem cserélni, de nem akarok napi kétszer -vagy többször- zuhanyozni).

Jelenleg tervezem textil szatyrok beszerzését vagy varrását, de kicsit félek, nehogy megszóljanak miatta a boltban :/

2018. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11: miért szólnának a boltban a textilszatyor miatt????

Kb. 10 éve azt használok, és nem kérek/veszek sehol sem műanyag szatyrot.

2018. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó ciklusomnál már végig kelyhet használtam. Nekem nagyon tetszik egyelőre, semmi panaszom nincs rá. Sőt, jobb, mint a tampon. Szerencsére gyorsan belejöttem a használatába.
2018. jún. 20. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!