Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » CSAJOK, LÁNYOK nektek ez...

CSAJOK, LÁNYOK nektek ez bejönne, tetszene ha igy nézne ki a pasitok?

Figyelt kérdés

Régen úsztam(6 évig) és futottam(1.5 évig), de tönkre ment a térdem, azt utánna 2 évig csak punnyadás volt, de elhatároztam h valahogy szeretnék kinézni testileg ezér elkezdtem kondizni.

Kábé ezt szeretném elérni:

[link]

[link]


Mi erről a véleményetek?


2010. jún. 17. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 A kérdező kommentje:
ő fenékre nem kell sztem erősitenem, vissza jelzések alapján jó formás, de cobra kell, elég vékonyka, de ezek után más lesz a célom
2010. jún. 17. 13:59
 32/85 A kérdező kommentje:
Nem az az elvárásom a csajomnál h ekkora melle, meg ilyen segge legyen, hanem az h szeressen.
2010. jún. 17. 14:00
 33/85 nielindi ***** válasza:
szép :) de kevesebb izom is elég. legyél szép szálkás.
2010. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:

Ez nekem már undorítóan izmos :/

A barátom is most kezdett el megint járni kondiba egy kicsit izmosodni, de tudja, hogy nem szeretem ha valaki túl izmos, úgyhogy megegyeztünk abban, hogy ha azt mondom, hogy ez már túl sok, akkor abbahagyja :)

17L

2010. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
100%

Srácok, ne gondoljátok, hogy az atomkockák a hason és a kőkemény izmok annyira izgatóak.

Persze, jól néz ki a fiú a képen, de nem érzem azt, hogy odabújnék hozzá. Egy pasinál sem árt, ha van mibe kapaszkodni;)

Szerintem ennyire ne gyúrd ki magad.


25/L

2010. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
magadról nemlinkelnél be képet?:D ha szégyenlősvagy fej lemaradhat:D am. engem a kocka has vonz.. ha meglátok nemtom levenni a szemem de a karnak nemkell izmosnak lennie csak a has:D
2010. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
jah és 15/L
2010. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim válasza:
49%

jajj jönnek itt az álszent dumák, h ilyen izmos pasi már nem kéne... dehogynem kéne! barátom ennél izmosabb, és mivel szeretem őt, nem ez a legfontosabb szempont. de milyen egy hülye csaj az, aki visszautasítana egy iylen jól kinéző pasit mert túl izmos, de egyébként meg kedves aranyos... az menjen leszbinek...

18/L

2010. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:

hívj fel ha ilyen leszel:D

nekem rohadtúl bejönnek az ilyenek:D

19/L

2010. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:

nem jön be, túl izmos. én jobban szeretem, ha a srác kicsit husis (nem kövér) és van 1 kis pocakja, szóval az ilyen mackósabbak jönnek be, akikhez úgy érzem, hogy szívesen hozzábújnék :P nem jönnek be a túl izmos, vagy túl vékony csávók :D


15/L

2010. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!