Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » CSAJOK, LÁNYOK nektek ez...

CSAJOK, LÁNYOK nektek ez bejönne, tetszene ha igy nézne ki a pasitok?

Figyelt kérdés

Régen úsztam(6 évig) és futottam(1.5 évig), de tönkre ment a térdem, azt utánna 2 évig csak punnyadás volt, de elhatároztam h valahogy szeretnék kinézni testileg ezér elkezdtem kondizni.

Kábé ezt szeretném elérni:

[link]

[link]


Mi erről a véleményetek?


2010. jún. 17. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
ja bocsi csak most olvasom hogy ezt szeretnéd elérni. Hát akkor hajrá és sok kitartást! ROhadt jól fogsz kinézni :)
2010. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:

hogy lenne már a kérdező??

"Kábé ezt szeretném elérni: "

2010. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 A kérdező kommentje:
Köszi, de én nem ilyen vok, meg remélem h nem is leszek. Ha már valakivel járok akkor már csak azt várom el tőle h szeressen ugyan úgy ahogy én őt.
2010. jún. 19. 20:06
 74/85 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Remélem nem ment el az önbizalmad ezektől a csajoktól. Először is, olyan ember nincs, aki mindenkinek tetszik. Másodszor meg ez egy anoním oldal, gyanítom a többség, akinek ez nem tetszik, olyan lány, aki nem a te "kategóriád". Én is sportolok, és bizony nagyon sokszor találkozom olyannal, hogy az önbizalom hiányos lányok zavarba jönnek a látványtól (még csak megszólalni sem kell, azonnal sztereotipizálnak), és inkább bebeszélik maguknak, hogy ez nekik nem tetszik. Meg amúgy is te jól éreznéd magad egy olyan csaj mellett, aki nem sportol rendszeresen és ad magára ilyen szinten? Őt nem fogja zavarni az "agyongyúrt" tested. Sok sikert, szép eredményeket értél el!

25/F

2010. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:

most mit kamuzik mindenki? ok, azt elhiszem, hogy nem ez a fő szempont, de ha megismernétek egy srácot, akinél ez a látvány fogadna az ing alatt, azt mondanátok neki, hogy fúj, hogy nézel ki? hát rohadtul kétlem...


Nekem sem a külső a fontos, a kiszemeltemnek közel sincs ilyen teste (bár még nem láttam póló nélkül:P), és nem is kell, hogy ilyen legyen. de aki jól néz ki, az jól néz ki. Nem kell szenteskedni, és azt mondani, hogy fúj nem kéne...

2010. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim válasza:

Szerintem nem "túl" izmos. Pont szépen szálkásan árnyalt.

A én exem már kb 2x akkora volt mint én a gyúrástól...na, az már túl izmos. De ez nem. Szerintem szép a teste. Már ha nem nagyon feszíti meg magát. A túl-kockás-erőlködő beállítás nem a legszebb, de ha csak lazán tartaná magát, akkor bizony azt mondanám, hogy "Tyűha!"

2010. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 A kérdező kommentje:
20:22 köszönöm, a "szép eredményekre" mit értettélél, ami képeket felraktam magamról??
2010. jún. 19. 20:29
 78/85 anonim ***** válasza:

Igen.

20:22

2010. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim válasza:
hmm az elsőnek hagynám hogy azt csináljon velem amit akar :O
2010. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
nekem ez sok. bár legalább nem ilyen ge.cinagydarabok, hanem vékonyak, de nem kell ennyi izom... 18l
2010. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!